Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 3 Ocak 2016

İrem ve Setenay Milli Takım’da!

U-17 Kız Milli Takımı'na Samsun'dan 2 sporcu davet edildi.
İrem ve Setenay Milli Takım’da!

 

Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 3. Ligi’nde mücadele eden Samsun Gülizar Hasan Yılmaz Gençlik ve Spor Lisesi’nin başarılı sporcusu İrem Yılmaz, U-17 Kız Milli Takımı’na çağrıldı.

Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 1.. Ligi’nde mücadele eden İlkadım Yacabcılar Pazarıspor’un başarılı futbolcusu Setenay Sırım’da  U-17 Kız Milli Takımı’na davet edildi.

U17 Kız Milli Takımımızın, 04-08 Ocak 2016’da Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapacağı hazırlık kampın aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 04 Ocak 2016 Pazartesi günü saat 12.00’da TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde toplanacak.

 

Teknik Direktör Necla Güngör Kırağası yönetimindeki U17 Kız Milli Takımı’nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

 

Oyuncu Adı Soyadı Kulübü Mevki
Bedriye CAM Şanlıurfa Gençlik ve Spor Kaleci
Zeynep Efsanur KOYUN Karadeniz Ereğli Belediyespor Kaleci
Sude Nur SÖZÜDOĞRU Denizli Pamukkale Üniv. Gençlik Spor Kaleci
Ceren AKKAYA Karadeniz Ereğli Belediyespor Defans
Fatıma Sara ÖZTÜRK Kocaeli Harb-İş Spor Defans
Elif BEKDAŞ Ovacık Gençlik ve Spor Defans
Neslihan DİKEN MSV Duisburg Defans
Aze Sude SAYAN Galatasaray A.Ş. Defans
Funda AVCI Dudulluspor Defans
Nazmiye ÖZSOY Karadeniz Ereğli Belediyespor Defans
Eda Döndü DERİN Fomget Gençlik ve Spor Defans
Dilara SARICA FC Speyer 09 Defans
Buse UÇAN Malatya Bayanlarspor Defans
Keziban EKİNCİ Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü Defans
Setenay SIRIM İlkadım Belediye Yabancılar Pazarıspor Orta Saha
Seda Nur İNCİK 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor Orta Saha
Dilek ENLİ Beşiktaş A.Ş. Orta Saha
Gizem ARIK Kanalboyu Nilüferspor Orta Saha
İrem EREN Galatasaray A.Ş. Orta Saha
Senem TEMİZ MSV Duisburg Orta Saha
Hasibe KARAGÖNLÜ Denizli Hanbat Bayan Futbol Kulübü Orta Saha
Melisa DEMİR Dudulluspor Orta Saha
Tuğçe KILIÇ Adana İdmanyurdu Spor Orta Saha
Rabia Nur YILMAZ Fomget Gençlik ve Spor Orta Saha
Tülay KARAALİOĞLU Giresun Sanayispor Orta Saha
Ayça GÜL Duisburger FV 08 Orta Saha
Berru DOĞU CVS Bağcılar Spor Orta Saha
Asena SOLMAZ FC Speyer 09 Orta Saha
Birgül SADIKOĞLU Eskişehirspor Forvet
Melike ÖZTÜRK Denizli Pamukkale Üniv. Gençlik Spor Forvet
Hatice Kübra EREN Bayer 04 Leverkusen Forvet
Aybüke AYKUL Fomget Gençlik ve Spor Forvet
Habibe Nur IŞIKOĞLU Konya İdmanyurdu Spor Forvet
Hazel Berfu KAYA Giresun Sanayispor Forvet
İrem YILMAZ Gülizar Hasan Yılmaz Spor Lisesi Gençlik ve Spor Forvet

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com