Ana Sayfa EDİTÖR SEÇİMİ 31 Aralık 2018

STK ve Meslek Odaları Samsunspor İçin Toplanacak!

Samsunspor Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı ve Samsun Mali Müşavirler Odası eski Başkanı Ahmet Hayvalı, Samsunspor ile ilgili 02 Ocak 2019 Çarşamba günü Samsun’daki bütün sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının katılımı ile bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi.
STK ve Meslek Odaları Samsunspor İçin Toplanacak!

Samsunspor Haberleri – Samsunspor Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı ve Samsun Mali Müşavirler Odası eski Başkanı Ahmet Hayvalı, Samsunspor ile ilgili 02 Ocak 2019 Çarşamba günü Samsun’daki bütün sivil toplum kuruluşlarının ve meslek odalarının katılımı ile bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi.

Yılport Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık’ın önderliğinde 1.5 ay önce kurulan Samsunspor Danışma Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hayvalı, Danışma Kurulu’nun Samsun’daki sivil toplum kuruluşlarında görev yapmış ya da yapmakta olan kişilerden oluşturulduğunu söyledi.

Kurul çalışmaları hakkında bilgi veren Ahmet Hayvalı, “Danışma Kurulumuz Samsun’dan önemli meslek odalarının başkanları ‘Samsunspor’un Samsun’dan ayrılmaz’ bir bütün olduğunu, Samsunspor’un bir sevda olduğunu dile getirmek ve Samsunspor’un bu anlamda destekçisi olmak maksadıyla başkanımız İsmail Uyanık tarafından kuruldu. Çalışmalar da bu çerçevede başladı. Bizler göreve geleli 1.5 ay oldu. Bu süre içerisinde nezaket ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte kulübümüzün tesis taleplerinin yerine gelmesi için danışma kurulumuz elinden gelen bütün gayreti gösterecek. Bu çerçevede de bütün çalışmalarda kulüp yönetiminin yanında yer alacağız. Gerekli yerlerde tavsiyelerde bulunacağız. Şuana kadar aktif biçimde yararlı çalışmalara imza atamadık. O noksanlığı yaşıyoruz ama en kısa sürede bunları telafi edeceğiz. Önümüzdeki süreçte de 1919’un 100’üncü yılını yaşayacağız. Samsun’a, Samsunluya yaraşır, Samsunspor’a yaraşır bir 100’üncü yıl kutlaması heyetinin içerisinde olmak istiyoruz. Kurul olarak bizde bu noktada ‘neler yapabilirizi’ çalışıyoruz” dedi.

Çarşamba günü Samsun’daki bütün STK’ların ve meslek odalarının Samsunspor için toplanacağını ifade eden Ahmet Hayvalı, “Çarşamba günü Samsun ve Samsunspor ile ilgili bir toplantıyı bu sefer kulüp dışına çıkarak İnşaat Mühendisleri Odasında saat 15.00’de düzenleyeceğiz. Bunun kapsamını biraz daha genişletiyoruz. Samsun’daki bütün sivil toplum kuruluşlarını, esnaf odalarını, ticaret ve sanayi odasını, ticaret borsasını, hepsini davet edeceğiz. Sanıyorum onlarda katılacak. Ben katılımın yüksek olacağını düşünüyorum. Önümüzdeki günlerde güzel çalışmalar olacak” diye konuştu.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com