Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 31 Ağustos 2017

Süper Lig’de 14 Haftalık Program Açıklandı!

2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nda 4. haftadan ilk yarının sonu olan 17. haftaya kadar olan maçların programı açıklandı.
Süper Lig’de 14 Haftalık Program Açıklandı!

İlk yarı maçları 25 Aralık 2017’de sona erecek ligde ikinci yarı ise 19 Ocak 2018’de başlayacak ve 20 Mayıs 2018 tarihinde oynanacak 34. Hafta müsabakalarıyla sezon sona erecek.

DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇLARI
02.09.2017 Cumartesi
UKRAYNA TÜRKİYE METALİST STADYUMU 21.45
05.09.2017 Salı
TÜRKİYE HIRVATİSTAN ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU 21.45
4.Hafta
09.09.2017 Cumartesi
DEMİR GRUP SİVASSPOR KAYSERİSPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 17.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 17.00
ATİKER KONYASPOR AYTEMİZ ALANYASPOR KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ) 20.00
FENERBAHÇE A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ÜLKER STADYUMU 20.00
10.09.2017 Pazar
OSMANLISPOR FK GÖZTEPE A.Ş. OSMANLI STADI 17.00
TRABZONSPOR A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 17.00
BURSASPOR  AKHİSAR BELEDİYESPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
ANTALYASPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ANTALYA STADYUMU 20.00
11.09.2017 Pazartesi
KASIMPAŞA A.Ş. EVKUR YENİ MALATYASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
13.09.2017 Çarşamba
PORTO BEŞİKTAŞ A.Ş. ESTÁDİO DO DRAGÃO 21.45
AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
14.09.2017 Perşembe
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK PFC LUDOGORETS 1945 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20.00
OLİMPIQUE DE MARSEILLE ATİKER KONYASPOR STADE VÉLODROME 22.05

 

5.Hafta
15.09.2017 Cuma
KAYSERİSPOR ANTALYASPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 20.00
16.09.2017 Cumartesi
EVKUR YENİ MALATYASPOR BURSASPOR   17.00
 AKHİSAR BELEDİYESPOR KARDEMİR KARABÜKSPOR MANİSA 19 MAYIS 20.00
GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 20.00
17.09.2017 Pazar
OSMANLISPOR FK DEMİR GRUP SİVASSPOR OSMANLI STADI 17.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK TRABZONSPOR A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 17.00
GÖZTEPE A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ BORNOVA STADI 20.00
AYTEMİZ ALANYASPOR FENERBAHÇE A.Ş. BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 20.00
18.09.2017 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. ATİKER KONYASPOR VODAFONE PARK 20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR
19.09.2017 Salı – 20.09.2017 Çarşamba – 21.09.2017 Perşembe
BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR
BURSASPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR GÖZTEPE A.Ş. KAYSERİSPOR YENİ MALATYASPOR

 

6.Hafta
22.09.2017 Cuma
TRABZONSPOR A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 20.00
23.09.2017 Cumartesi
ATİKER KONYASPOR  AKHİSAR BELEDİYESPOR KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ) 14.00
GENÇLERBİRLİĞİ MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ANKARA 19 MAYIS 16.30
FENERBAHÇE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. ÜLKER STADYUMU 19.30
24.09.2017 Pazar
KARDEMİR KARABÜKSPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 14.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR GÖZTEPE A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 14.00
KASIMPAŞA A.Ş. KAYSERİSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16.30
BURSASPOR GALATASARAY A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 19.30
25.09.2017 Pazartesi
ANTALYASPOR A.Ş. OSMANLISPOR FK ANTALYA STADYUMU 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
26.09.2017 Salı
BEŞİKTAŞ A.Ş. LEIPZIG VODAFONE PARK 21.45
AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
28.09.2017 Perşembe
ATİKER KONYASPOR VITORIA SC KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
SC BRAGA MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ESTÁDİO MUNİCİPAL DE BRAGA 22.05

 

7.Hafta
29.09.2017 Cuma
AKHİSAR BELEDİYESPOR FENERBAHÇE A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 20.00
30.09.2017 Cumartesi
DEMİR GRUP SİVASSPOR ANTALYASPOR A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 14.00
OSMANLISPOR FK KASIMPAŞA A.Ş. OSMANLI STADI 14.00
KAYSERİSPOR BURSASPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 16.30
GALATASARAY A.Ş. KARDEMİR KARABÜKSPOR TÜRK TELEKOM STADI 19.30
01.10.2017 Pazar
EVKUR YENİ MALATYASPOR ATİKER KONYASPOR   14.00
AYTEMİZ ALANYASPOR GENÇLERBİRLİĞİ BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.30
GÖZTEPE A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BORNOVA STADI 19.30
BEŞİKTAŞ A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. VODAFONE PARK 19.30

 

DÜNYA KUPASI GRUP ELEME MAÇLARI
06.10.2017 Cuma
TÜRKİYE İZLANDA ESKİŞEHİR YENİ STADYUMU 21.45
09.10.2017 Pazartesi
FİNLANDİYA TÜRKİYE VERITAS STADYUMU 21.45

 

8.Hafta
13.10.2017 Cuma
GENÇLERBİRLİĞİ BEŞİKTAŞ A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 20.00
14.10.2017 Cumartesi
KARDEMİR KARABÜKSPOR KAYSERİSPOR DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 14.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK AYTEMİZ ALANYASPOR 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16.30
ANTALYASPOR A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. ANTALYA STADYUMU 16.30
ATİKER KONYASPOR GALATASARAY A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ) 19.30
15.10.2017 Pazar
KASIMPAŞA A.Ş. DEMİR GRUP SİVASSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 14.00
TRABZONSPOR A.Ş.  AKHİSAR BELEDİYESPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 16.30
FENERBAHÇE A.Ş. EVKUR YENİ MALATYASPOR ÜLKER STADYUMU 19.30
16.10.2017 Pazartesi
BURSASPOR OSMANLISPOR FK BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
17.10.2017 Salı
MONACO BEŞİKTAŞ A.Ş. STADE LOUIS II 21.45
AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
19.10.2017 Perşembe
ATİKER KONYASPOR FC SALZBURG KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
TSG 1899 HOFFENHEIM MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK RHEİN NECKAR ARENA 22.05

 

9.Hafta
20.10.2017 Cuma
GÖZTEPE A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR BORNOVA STADI 20.00
ANTALYASPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ANTALYA STADYUMU 20.00
21.10.2017 Cumartesi
OSMANLISPOR FK KARDEMİR KARABÜKSPOR OSMANLI STADI 14.00
 AKHİSAR BELEDİYESPOR GENÇLERBİRLİĞİ MANİSA 19 MAYIS 16.30
EVKUR YENİ MALATYASPOR TRABZONSPOR A.Ş.   19.30
22.10.2017 Pazar
DEMİR GRUP SİVASSPOR BURSASPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 14.00
KAYSERİSPOR ATİKER KONYASPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 16.30
GALATASARAY A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 19.30
23.10.2017 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK VODAFONE PARK 20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 4. TUR
24.10.2017 Salı – 25.10.2017 Çarşamba – 26.10.2017 Perşembe
BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR
AKHİSAR BLD. SPOR ANTALYASPOR A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR KASIMPAŞA A.Ş OSMANLISPOR FK TRABZONSPOR A.Ş.

 

10.Hafta
27.10.2017 Cuma
KASIMPAŞA A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20.00
28.10.2017 Cumartesi
ATİKER KONYASPOR OSMANLISPOR FK KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE(SEYİRCİSİZ) 14.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK  AKHİSAR BELEDİYESPOR 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16.30
AYTEMİZ ALANYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 19.30
29.10.2017 Pazar
GENÇLERBİRLİĞİ EVKUR YENİ MALATYASPOR ANKARA 19 MAYIS 14.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 14.00
BURSASPOR ANTALYASPOR A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.30
TRABZONSPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 19.30
30.10.2017 Pazartesi
FENERBAHÇE A.Ş. KAYSERİSPOR ÜLKER STADYUMU 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
01.11.2017 Çarşamba
BEŞİKTAŞ A.Ş. MONACO VODAFONE PARK 20.00
AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
02.11.2017 Perşembe
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK TSG 1899 HOFFENHEIM 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 21.00
FC SALZBURG ATİKER KONYASPOR STADION SALZBURG 23.05

 

11.Hafta
03.11.2017 Cuma
GALATASARAY A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ TÜRK TELEKOM STADI 20.00
04.11.2017 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. BURSASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 14.00
KAYSERİSPOR TRABZONSPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 14.00
ANTALYASPOR A.Ş. KARDEMİR KARABÜKSPOR ANTALYA STADYUMU 16.30
OSMANLISPOR FK FENERBAHÇE A.Ş. OSMANLI STADI 19.30
05.11.2017 Pazar
 AKHİSAR BELEDİYESPOR AYTEMİZ ALANYASPOR MANİSA 19 MAYIS 14.00
EVKUR YENİ MALATYASPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK   16.30
DEMİR GRUP SİVASSPOR ATİKER KONYASPOR YENİ 4 EYLÜL STADI 19.30
GÖZTEPE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. BORNOVA STADI 19.30

 

ULUSLARARASI MİLLİ MAÇ HAFTASI
06.11.2017 Pazartesi – 15.11.2017 Çarşamba

 

12.Hafta
17.11.2017 Cuma
BEŞİKTAŞ A.Ş.  AKHİSAR BELEDİYESPOR VODAFONE PARK 20.00
18.11.2017 Cumartesi
BURSASPOR GÖZTEPE A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 14.00
ATİKER KONYASPOR ANTALYASPOR A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 16.30
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK GALATASARAY A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19.30
19.11.2017 Pazar
AYTEMİZ ALANYASPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 14.00
GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİSPOR ANKARA 19 MAYIS 14.00
TRABZONSPOR A.Ş. OSMANLISPOR FK ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 16.30
FENERBAHÇE A.Ş. DEMİR GRUP SİVASSPOR ÜLKER STADYUMU 19.30
20.11.2017 Pazartesi
KARDEMİR KARABÜKSPOR KASIMPAŞA A.Ş. DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
21.11.2017 Salı
BEŞİKTAŞ A.Ş. PORTO VODAFONE PARK 20.00
AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
23.11.2017 Perşembe
ATİKER KONYASPOR OLYMPIQUE DE MARSEILLE KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 21.00
PFC LUDOGORETS 1945 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK LUDOGERETS ARENA 23.05

 

13.Hafta
24.11.2017 Cuma
OSMANLISPOR FK GENÇLERBİRLİĞİ OSMANLI STADI 20.00
25.11.2017 Cumartesi
GÖZTEPE A.Ş.  AKHİSAR BELEDİYESPOR BORNOVA STADI 14.00
EVKUR YENİ MALATYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş.   16.30
GALATASARAY A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR TÜRK TELEKOM STADI 19.30
26.11.2017 Pazar
BURSASPOR KARDEMİR KARABÜKSPOR BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 14.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR TRABZONSPOR A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 14.00
KASIMPAŞA A.Ş. ATİKER KONYASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16.30
ANTALYASPOR A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ANTALYA STADYUMU 19.30
27.11.2017 Pazartesi
KAYSERİSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. TUR 1. MAÇLAR
28.11.2017 Salı – 29.11.2017 Çarşamba – 30.11.2017 Perşembe
BU TURDA KUPAYA KATILAN TAKIMLAR
ATİKER KONYASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. GALATASARAY A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

 

14.Hafta
02.12.2017 Cumartesi
AKHİSAR BELEDİYESPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR MANİSA 19 MAYIS 14.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR GÖZTEPE A.Ş. DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 16.30
BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. VODAFONE PARK 19.30
03.12.2017 Pazar
ATİKER KONYASPOR BURSASPOR KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 14.00
GENÇLERBİRLİĞİ DEMİR GRUP SİVASSPOR ANKARA 19 MAYIS 14.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK OSMANLISPOR FK 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16.30
FENERBAHÇE A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ÜLKER STADYUMU 19.30
04.12.2017 Pazartesi
AYTEMİZ ALANYASPOR KAYSERİSPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 20.00
TRABZONSPOR A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 20.00

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
06.12.2017 Çarşamba
LEIPZIG BEŞİKTAŞ A.Ş. RB ARENA 22.45
AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
07.12.2017 Perşembe
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK SC BRAGA 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 21.00
VITORIA SC ATİKER KONYASPOR ESTÁDİO D. AFONSO HENRİQUES 23.05

 

15.Hafta
08.12.2017 Cuma
BURSASPOR FENERBAHÇE A.Ş. BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00
09.12.2017 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 14.00
EVKUR YENİ MALATYASPOR GÖZTEPE A.Ş.   14.00
ANTALYASPOR A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ ANTALYA STADYUMU 16.30
GALATASARAY A.Ş.  AKHİSAR BELEDİYESPOR TÜRK TELEKOM STADI 19.30
10.12.2017 Pazar
OSMANLISPOR FK AYTEMİZ ALANYASPOR OSMANLI STADI 14.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK YENİ 4 EYLÜL STADI 16.30
KAYSERİSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 19.30
11.12.2017 Pazartesi
ATİKER KONYASPOR KARDEMİR KARABÜKSPOR KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 5. TUR 2. MAÇLAR
12.12.2017 Salı – 13.12.2017 Çarşamba – 14.12.2017 Perşembe

 

16.Hafta
16.12.2017 Cumartesi
GENÇLERBİRLİĞİ KASIMPAŞA A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 14.00
AYTEMİZ ALANYASPOR DEMİR GRUP SİVASSPOR BAHÇEŞEHİR OKULLARI STADYUMU 16.30
TRABZONSPOR A.Ş. BURSASPOR ŞENOL GÜNEŞ SPOR KOMPLEKSİ 19.30
17.12.2017 Pazar
 AKHİSAR BELEDİYESPOR KAYSERİSPOR MANİSA 19 MAYIS 14.00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ANTALYASPOR A.Ş. 3.İSTANBUL BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 14.00
EVKUR YENİ MALATYASPOR GALATASARAY A.Ş.   16.30
BEŞİKTAŞ A.Ş. OSMANLISPOR FK VODAFONE PARK 19.30
18.12.2017 Pazartesi
GÖZTEPE A.Ş. ATİKER KONYASPOR BORNOVA STADI 20.00
FENERBAHÇE A.Ş. KARDEMİR KARABÜKSPOR ÜLKER STADYUMU 20.00

 

17.Hafta
22.12.2017 Cuma
ANTALYASPOR A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ANTALYA STADYUMU 20.00
23.12.2017 Cumartesi
BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 14.00
DEMİR GRUP SİVASSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. YENİ 4 EYLÜL STADI 16.30
ATİKER KONYASPOR FENERBAHÇE A.Ş. KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE 19.30
24.12.2017 Pazar
KAYSERİSPOR EVKUR YENİ MALATYASPOR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS 14.00
KARDEMİR KARABÜKSPOR TRABZONSPOR A.Ş. DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU 14.00
KASIMPAŞA A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16.30
GALATASARAY A.Ş. GÖZTEPE A.Ş. TÜRK TELEKOM STADI 19.30
25.12.2017 Pazartesi
OSMANLISPOR FK  AKHİSAR BELEDİYESPOR OSMANLI STADI 20.00

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU 1. MAÇLAR
26.12.2017 Salı – 27.12.2017 Çarşamba – 28.12.2017 Perşembe

 

STATÜ VE TALİMATLAR GEREĞİ TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNUN PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR

Ziraat Türkiye Kupası’nda oluşacak eşleşmeler, yayın programında yaşanabilecek değişiklikler ve mücbir sebepler sonucunda programda değişiklik yapılabilecektir.

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com