Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 22 Şubat 2016

Samsun Amatör’de Heyecan Dorukta!

Samsun Süper Amatör, Samsun 1. Amatör ve Samsun U-19 Ligi'nde haftanın karşılaşmaları 20 ve 21 Şubat'ta oynandı.
Samsun Amatör’de Heyecan Dorukta!

 

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ A GRUBU SONUÇLAR

20 Şubat 2016 Cumartesi         

Saat  Saha                                          Karşılaşma

13:30     Suni Çim(Tehir)                Pınarspor            –              Samsun Bel.: 2-1

15:30     Suni Çim(Tehir)                Telekomspor     –              Kadıköyspor: 0-2

U-19 A

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ B GRUBU  SONUÇLAR

20 Şubat 2016 Cumartesi         

Saat  Saha                                          Karşılaşma

13:00     Ladik     Ladik Bel.            –              Irmak Sanayi: 3-1

14:00     Alaçam(Tehir)   Alaçamspor        –              Aile ve Sos.Pol.: 0-3

14:00     Bafra(Tehir)       1930 Bafraspor –              Fenerspor: 3-2

U-19 B

SÜPER AMATÖR PROGRAMI  SONUÇLAR

21 Şubat 2016 Pazar     

Saat  Saha                            Karşılaşma

12:00     Suni Çim              Telekomspor     –              Cedit Ilıca: 1-1

12:00     İlkadım                             Baruthanespor –              Tekkeköyspor: 1-6

13:30     V.Köprü               V.Köprü Bel.      –              Yolspor: 2-0

13:30     Bafra                   1930 Bafraspor –              19 Mayıs Bel.: 2-0

13:30     Salıpazarı             Salıpazarı Bel.    –              Atakum Bel.: 2-5

14:00     Suni Çim              İlkadım Yab-Pa  –              Samsun Bel.: 3-5

14:00     İlkadım                 Atakentspor      –              Çarşambaspor: 0-6

Süper 22022016

SAMSUN 1. AMATÖR A GRUBU  SONUÇLAR

21 Şubat 2016 Pazar     

Saat  Saha                            Karşılaşma

10:00     İlkadım            Karasamsun       –              H.M Esentepe: 5-2

11:30     Çarşamba           Gençlergücü      –              Çınarlıkspor: 2-0

13:30     Yan Çim               Selanikspor        –              Beyyenicespor: 2-1

13:30     Çarşamba           Yeşilırmakspor  –              Polisgücü: 0-4

16:00     İlkadım                 Aile ve Sos.Pol. –              Terme Sanayi: 2-6

Bir Amatör A

 

SAMSUN 1. AMATÖR B GRUBU  SONUÇLAR

21 Şubat 2016 Pazar     

Saat  Saha                            Karşılaşma

11:30     Yan Çim               B.E Karşıyaka     –              Zeytinlikspor:  0-3

11:30     Bafra                     Kızılırmakspor   –              Ladikspor: 4-2

13:30     Yakakent             Yakakent Deniz                –              Alaçamspor: 2-3

13:30     Bafra                             Hacınabispor     –              İstasyon G.B.: 1-2

Bir Amatör B

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com