Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 31 Ocak 2017

Samsun Amatörde Heyecan Cuma Başlıyor!

Yoğun kar yağışı nedeni Samsun Amatör'de ertelenen futbol müsabakaları cuma gününden itibaren oynanmaya başlayacak.
Samsun Amatörde Heyecan Cuma Başlıyor!

Yoğun kar yağışı nedeni Samsun Amatör’de ertelenen futbol müsabakaları cuma gününden itibaren oynanmaya başlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Hasan Özbulut’un yaptığı açıklamaya göre Samsun Süper Amatör, U19 Elit Ligi, U19 Ligi, u-16 Ligi ve U14 Liginde ertelenen maçlar 3 Şubat cuma gününden itibaren oynanmaya başlayacak.

3 Şubat cuma U19 Ligi maçlarının programı:

Saat 11.30: Fenerspor – Çarşambaspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha) Bu karşılaşmanın saati değişebilir.

Saat 15.30: Cedit Ilıcaspor – 19 Mayıs Belediyespor (İlkadım Suni Çim)

Saat 15.30: Atakum Belediyespor – Atakentspor (Atakum Stadı)

Saat 15.30: 1930 Bafraspor – Kızılırmakspor (Bafra Stadı)

3 Şubat cuma U19 Elit Ligi maçlarının programı:

Saat 13.30: Gaziasmanpasa Pınarspor – Alaçamspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 15.30: Samsun Belediyespor – Telekomspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 13.30: Yolspor – Irmaksanayispor (İlkadım Suni Çim)

Saat 13.00: Tekkeköyspor – Aile ve Sosyal Politikalar  (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 15.00: Karşıyaka – İlkadım Belediye YABPA  (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 14.30: Ladik Belediyespor – Kadıköyspor (Ladik)

4 Şubat Cumartesi U-14 Ligi maçlarının programı:

Saat 11.00: Karasamsun Yıldırımspor – Bulvarspor (İlkadım Suni Çim)

Saat 12.30: 19 Mayıs Belediyespor – Kadıköyspor (İlkadım Suni Çim)

Saat 14.00: Fatih Reşadiyespor – Vezirköprü Belediyespor (İlkadım Suni Çim)

Saat 15.30: Karadenizspor – Yolspor (İlkadım Suni Çim)

Saat 12.00: Fenerspor – Yeşilırmakspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 13.30: Irmak Sanayispor – 1930 Bafraspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 15.00: Gaziasmanpasa Pınarspor – Aile ve Sosyal Politikalar (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 11.30: İlkadım Belediye YABPA – Samsun Belediye (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 13.00: Tekkeköyspor – Çarşambaspor (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 14.30: Kızılırmakspor – Canik Belediyespor (19 Mayıs Yan Çim Saha)

4 Şubat Cumartesi Samsun Süper Amatör maçı:

Saat 14.00: Termespor  -Karasamsun Yıldırımspor

5 Şubat Pazar Samsun Süper Amatör maçlarının programı:

Saat 14.00: Atakentspor – Atakum Belediyespor

Saat 12.30: Samsun Belediyespor – Tekkeköyspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 14.30: Sporland B. Evler – İlkadım Belediye YABPA (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 14.00: Havza Belediyespor – Vezirköprü Belediyespor

Saat 14.00: Terme Sanayispor – Telekomspor

Saat 14.00: 1930 Bafraspor – 19 Mayıs Belediyespor

5 Şubat Pazar Samsun U-16 Ligi maçlarının programı:

Saat 16.00: Karadenizspor – Samsun İdmanyurdu

Saat 16.30: Yenidoğanspor – Çarşamba GSİM (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

Saat 10.00: Tekkeköyspor – Irmak Sanayispor  (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 12.00: Beyyenicespor – Yolspor  (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 14.00: Samsun Belediyespor – Dededağspor  (19 Mayıs Yan Çim Saha)

Saat 16.00: B.E Karşıyaka – Fatih Reşadiyespor (19 Mayıs Yan Çim Saha)

5 Şubat Pazar Samsun U-19 Elit Ligi maçının programı:

Saat 10.30: Kadıköyspor – Gaziosmanpaşa Pınarspor (19 Mayıs yanı Suni Çim Saha)

8 Şubat Çarşamba: Samsun Süper Amatör ertelenen maç programı:

Saat 13.00: Karasamsun Yıldırımspor – Sporland B. Evler (İlkadım Suni Çim)

8 Şubat Perçembe: Samsun Süper Amatör ertelenen maç programı:

Saat 15.00: Tekkeköyspor – Havza belediyespor (Dikbıyık Sahası)

Saat 15.00:19 Mayıs Belediyespor – Samsun Belediyespor (Ballıca Stadı)

Samsunsporluyuz.Com

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com