Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 12 Kasım 2015

Samsun Amatör’de Heyecan Başlıyor!

Samsun Amatör’de Heyecan Başlıyor!

SAMSUN SÜPER AMATÖR 4. HAFTA PROGRAMI

14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat    Saha         Karşılaşma
16:00 İlkadım       Atakentspor – Atakum Bel.

15 Kasım 2015 Pazar
Saat      Saha         Karşılaşma
13:30 Derebahçe     İlkadım Yab-Pa – 19 Mayıs Bel.
13:30 V.Köprü         V.Köprü Bel. – Tekkeköyspor
13:30 Salıpazarı      Salıpazarı Bel. – Cedit Ilıca
13:30 Bafra 1930    Bafraspor – Yolspor
14:00 İlkadım         Baruthanespor – Çarşambaspor
14:00 Suni Çim      Telekomspor – Samsun Bel.

Takım Adı O AV P
1 Telekomspor 3 5 9
2 Atakum Bel. 3 2 7
3 Çarşambaspor 3 3 6
4 19 Mayıs Bel. 3 2 6
5 İlkadım Yab-Pa 3 1 6
6 Tekkeköyspor 3 1 4
7 Baruthanespor 3 -1 4
8 Samsun Bel. 3 0 3
9 Cedit Ilıca 3 0 3
10 Yolspor 3 -2 3
11 Salıpazarı Bel. 3 -2 3
12 1930 Bafraspor 3 -1 2
13 Atakentspor 3 -4 1
14 V.Köprü Bel. 3 -5 1

 

SAMSUN U-19 LİGİ A GRUBU 2. HAFTA PROGRAMI

13 Kasım 2015 Cuma
Saat     Saha       Karşılaşma

14:00 Suni Çim Telekomspor – Tekkeköyspor

14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat     Saha            Karşılaşma
10:00 Suni Çim Samsun Bel. – H.M Esentepespor
12:00 Suni Çim İlkadım Yab-Pa – Beyyenicespor
14:00 Suni Çim Pınarspor – Çarşambaspor

15 Kasım 2015 Pazar
Saat       Saha        Karşılaşma
13:30 Çarşamba Yeşilırmakspor – Kadıköyspor

Takım Adı O AV P
1 Tekkeköyspor 1 8 3
2 Pınarspor 1 6 3
3 Kadıköyspor 1 3 3
4 İlkadım Yab-Pa 1 2 3
5 Telekomspor 1 1 3
6 Beyyenicespor 0 0 0
7 Havza Bel. 1 -1 0
8 Çarşambaspor 1 -2 0
9 Samsun Bel. 1 -3 0
10 H.M Esentepespor 1 -6 0
11 Yeşilırmakspor 1 -8 0

SAMSUN U-19 LİGİ B GRUBU 2. HAFTA PROGRAMI

13 Kasım 2015 Cuma
Saat    Saha             Karşılaşma
13:30 Bafra 1930 Bafraspor – Ladik Bel.
14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat    Saha           Karşılaşma
12:00 İlkadım Yolspor – Yenidoğanspor
12:00 Suni Çim İlkadım Yab-Pa – Beyyenicespor
15 Kasım 2015 Pazar
Saat    Saha         Karşılaşma
11:30 Suni Çim Irmak Sanayi – Aile ve Sos.Pol.
13:30 Alaçam Alaçamspor – Fenerspor

Takım Adı O AV P
1 Yolspor 1 5 3
2 Irmak Sanayi 1 1 3
3 Alaçamspor 1 1 3
4 Yenidoğanspor 1 1 3
5 Kızılırmakspor 1 0 1
6 Aile ve Sos Pol. 1 0 1
7 V.Köprü Bel. 0 0 0
8 Fenerspor 1 -1 0
9 Ladik Bel. 1 -1 0
10 1930 Bafraspor 1 -1 0
11 B.E.Karşıyaka 1 -5 0

 

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com