Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 19 Şubat 2016

Samsun Amatör’de Haftasonu Programı!

Samsun Amatör Ligleri'nde mücadele 20 ve 21 Şubat'ta oynanacak olan maçlar ile sürecek.
Samsun Amatör’de Haftasonu Programı!

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ A GRUBU PROGRAMI

20 Şubat 2016 Cumartesi         

Saat  Saha                                          Karşılaşma

13:30     Suni Çim(Tehir)                Pınarspor            –              Samsun Bel.

15:30     Suni Çim(Tehir)                Telekomspor     –              Kadıköyspor

Samsun U-19 A puan 15022016

SAMSUN AMATÖR U-19 LİGİ B GRUBU PROGRAMI

20 Şubat 2016 Cumartesi         

Saat  Saha                                          Karşılaşma

13:00     Ladik     Ladik Bel.            –              Irmak Sanayi

14:00     Alaçam(Tehir)   Alaçamspor        –              Aile ve Sos.Pol.

14:00     Bafra(Tehir)       1930 Bafraspor –              Fenerspor

Samsun U-19 B puan 15022016

SÜPER AMATÖR PROGRAMI

21 Şubat 2016 Pazar     

Saat  Saha                            Karşılaşma

 

12:00     Suni Çim              Telekomspor     –              Cedit Ilıca

12:00     İlkadım Baruthanespor –              Tekkeköyspor

13:30     V.Köprü               V.Köprü Bel.      –              Yolspor

13:30     Bafra     1930 Bafraspor –              19 Mayıs Bel.

13:30     Salıpazarı             Salıpazarı Bel.    –              Atakum Bel.

14:00     Suni Çim              İlkadım Yab-Pa  –              Samsun Bel.

14:00     İlkadım Atakentspor      –              Çarşambaspor
Samsun Süper Amatör puan 19022016

SAMSUN 1. AMATÖR A GRUBU PROGRAMI

21.02.2016

10:00     İlkadım Karasamsun       –              H.M Esentepe

11:30     Çarşamba           Gençlergücü      –              Çınarlıkspor

13:30     Yan Çim               Selanikspor        –              Beyyenicespor

13:30     Çarşamba           Yeşilırmakspor  –              Polisgücü

16:00     İlkadım Aile ve Sos.Pol. –              Terme Sanayi

Samsun 1 Amatör A grubu puan 15022016

SAMSUN 1. AMATÖR B GRUBU PROGRAMI

21.02.2016

11:30     Yan Çim               B.E Karşıyaka     –              Zeytinlikspor

11:30     Bafra     Kızılırmakspor   –              Ladikspor

13:30     Yakakent             Yakakent Deniz                –              Alaçamspor

13:30     Bafra     Hacınabispor     –              İstasyon G.B.

Samsun 1 Amatör B grubu puan 15022016

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com