Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 1 Nisan 2016

Samsun Amatörde Haftanın Programı

Samsun Süper Amatör ve 1. Amatör Liglerinde karşılaşmalar 1,2 ve 3 Nisan'da oynanacak.
Samsun Amatörde Haftanın Programı

Süper Amatör’de son 3 haftaya girilirken zirve ve düşme mücadelesi tüm hızıyla sürerken 1. Amatör’de ilk yarının son haftaları oynanıyor.

SAMSUN 1.SÜPER AMATÖR A GRUBUNDA 8. HAFTA PROGRAMI

02 Nisan 2016 Cuma
Saat   Saha         Karşılaşma
17:30 İlkadım       Aile ve Sos.Pol. – Karasamsun

02 Nisan 2016 Cumartesi
Saat   Saha        Karşılaşma
13:30 Terme       Terme Sanayi – Yeşilırmakspor

03 Nisan 2016 Pazar
Saat    Saha                     Karşılaşma
12:00 Canik Suniçim     H.M Esentepe – Polisgücü
14:30 Çarşamba              Beyyenicespor – Gençlergücü
14:30 Dikbıyık                Çınarlıkspor – Selanikspor

 

TAKIM                                                       OYNADIĞI   AVERAJ    PUAN

1 Karasamsun 7 15 21
2 Sporland B.Evler 6 21 16
3 Selanikspor 7 12 16
4 Kızılırmakspor 6 10 16
5 H.M Esentepe 7 12 15
6 Terme Sanayi 7 9 15
7 Zeytinlikspor 6 5 12
8 Polisgücü 7 6 10
9 Alaçamspor 6 0 10
10 Yakakent Deniz 6 -1 10
11 Beyyenicespor 7 -5 9
12 İstasyon G.B 6 0 7
13 Hacınabispor 7 -6 7
14 Aile ve Sos Pol. 7 -9 6

SAMSUN 1.SÜPER AMATÖR B GRUBUNDA 8. HAFTA PROGRAMI

03 Nisan 2016 Pazar
Saat   Saha                     Karşılaşma
14:00 Canik Suniçim    Sporland B.Evler – Kızılırmakspor
14:30 Alaçam                 Alaçamspor – Zeytinlikspor
14:30 Bafra                    Hacınabispor – Yakakent Deniz
16:00 Canik Suniçim   İstasyon G.B – B.E Karşıyaka

TAKIM                                                       OYNADIĞI   AVERAJ    PUAN

1 Sporland B.Evler 6 21 16
2 Kızılırmakspor 6 10 16
3 Zeytinlikspor 6 5 12
4 Alaçamspor 6 0 10
5 Yakakent Deniz 6 -1 10
6 İstasyon G.B 6 0 7
7 Hacınabispor 7 -6 7
8 B.E.Karşıyaka 6 -13 3
9 Ladikspor 7 -18 0

SAMSUN SÜPER AMATÖRDE 24. HAFTA PROGRAMI
02 Nisan 2016 Cumartesi
Saat     Saha                Karşılaşma
12:30 İlkadım                Cedit Ilıca – Tekkeköyspor
14:30 Canik Suniçim    İlkadım Yab-Pa – 1930 Bafraspor
14:30 Yan Çim              Telekomspor – V.Köprü Bel.
14:30 Suni Çim             Samsun Bel. – Yolspor
14:30 İlkadım               Atakentspor – 19 Mayıs Bel.
14:30 Atakum               Atakum Bel. – Çarşambaspor
14:30 Salıpazarı           Salıpazarı Bel. – Baruthanespor

1 Çarşambaspor 23 76 61
2 Yolspor 23 36 58
3 19 Mayıs Bel. 23 41 50
4 Atakum Bel. 23 30 48
5 V.Köprü Bel. 23 7 36
6 Tekkeköyspor 23 22 35
7 1930 Bafraspor 23 -17 28
8 Telekomspor 23 -9 27
9 Samsun Bel. 23 -22 23
10 İlkadım Yab-Pa 23 -26 22
11 Cedit Ilıca 23 -21 19
12 Salıpazarı Bel. 23 -36 18
13 Atakentspor 23 -37 17
14 Baruthanespor 23 -46 13

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com