Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 12 Aralık 2016 622 Görüntüleme

Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası Sona Samsun’da Erdi!

Türkiye Okçuluk Federasyonu' nun düzenlediği, Okçuluk Türkiye Şampiyonası Tekkeköy TÜYAP Salonunda sona erdi.

Türkiye Okçuluk Federasyonu’ nun düzenlediği, Okçuluk Türkiye Şampiyonası Tekkeköy TÜYAP Salonunda sona erdi.

ŞEHİTLERİN ANISINA BİR DAKİKALIK SAYGI DURUŞU YAPILDI
Tekkeköy TÜYAP Salonunda 9-11 Aralık 2016 tarihleri arasında, yapılan ve 41 ilden,101 kulüp ve 745 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası final atışlarının ardından yapılan ödül töreniyle sona erdi. Ödül töreninden önce, Türkiye Okçuluk Federasyonu Genel Sekreteri Siver Aydın’ın konuşmasının ardından İstanbul’ da yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşundan sonra ödül törenine geçildi.3 gün süren müsabakalar sonucunda takım ve bireysel kategoride dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini verildi.
Takım ve bireysel kategoride sıralamalar şöyle;

RM Takim Klasik Yay Erkek
1 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
Fatih Bozlar Samsun
Cevdet Dinçer Demiral
Mustafa Raşit Ulusoy

2 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
İ. Ethem Gülaçar
Yağız Yılmaz
M. Bilal Güneri

3 Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
Muharrem Ocak
Emre Yasa
Kerem Kırsever

RW Takim Klasik Yay Bayan
1 Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
Ekin Boz
Sibel Arbak
Elif Deniz Haberal

2 Sakarya Jimnastik Kulübü
Betül Büşra Topatan
Begüm Kurubacak
Bersu Öter

3 Ankara Ferdi Ankara Ferdi
Nurdan Öztürk
Şeydanur Olgun
Beril Akçan

RJM Takim Klasik Yay Genç Erkek
1 Demka Okçuluk
Çağrı Çolakoğlu
Batuhan Can
Erdal Meriç Dal

2 Okçular Vakfı Spor Kulübü
Abdürrezzak Tavacı
Efruz Mustafa Mirza Gönenli
Yunus Emre Özkan

3 Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü
İsmail Akatlı
Mustafa Samet Çakıcı
Alptekin Fırat

RJW Takim Klasik Yay Genç Bayan
1 İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Sude Aydın
Kıvılcım Yavuz
Y. Ecem Anagöz

2 Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
Gülnaz Büşranur Coşkun
Aysima Karaoğlu
Aybüke Gümrükçü

3 Ankara DSI Spor Kulübü
Eylül Gökbudak
Bensu Yetik
Mina Sezin Subaşı

CM Takim Makaralı Yay Erkek
1 Demka Okçuluk
Evren Çağıran
Emre Çömez
Samet Can Yakalı

2 Büyükçekmece Belediyesi S.K
Aykan İşyener
Göker Ahmet Yazıcı
Talha Sadık Köksal

3 Erzurum Türk Telekom S.K
Metehan Aydağ
Ömer Cihat Özkan
Ertuğrul Egemen

CW Takim Makaralı Yay Bayan
1 Okçular Vakfı Spor Kulübü
Banu Beyhan İlgün
Gamze İnce Şakar
Evrim Sağlam

2 Manisa Büyükşehir Belediye SK
Hazel Dara
Sevim Yıldır
Hüsna Nur Sancak

3 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
Emine Yıldırım
Aylin Aslan Yüksel
Tuba Cınkıloğlu

CJM Takim Makaralı Yay Genç Erkek
1 Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
Ulaş Mutlu
Mert Garip
Gökhan Demirbaş

2 Gelibolu Yarımada Spor Kulübü
Oğuz Kaan Paşa
Serdar Bortay Maraş
Göksel Altıntaş

3 Marmara Okçuluk Spor Kulübü
Kaan Üst
Eralp Yavuz
Deniz Tuna Eryiğit

CJW Takim Makaralı Yay Genç Bayan
1 Kayseri G Hiz. ve S Etk. S.K
Gizem Elmaağaçlı
Büşra Nur Gürlek
Münibe Kılıç

2 Demka Okçuluk
Sude Değer
Şevval Hilal Duman
Yasemin Begüm Topkarcı

3 Yatağan Spor Kulübü
Tuğba Çaylı
Sena Kömür
Songül Lök

RM Bireysel Klasik Yay Erkek
1 Emre Yasa Ege Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2 Kemal Sait Miletli Okçular Vakfı Spor Kulübü
3 Oğulcan Gözek Ankara Okçuluk İhtisas Spor Kulübü

RW Bireysel Klasik Yay Bayan
1 Begül Löklüoğlu 100. Yıl Okçuluk S.K
2 Hülya Özkal İstanbul Ferdi
3 Çiğdem Egemen Akdeniz Okçuluk Eğitim

RJM Bireysel Klasik Yay Genç Erkek
1 Mete Gazoz İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü
2 Oğuzhan Küçük Polis Spor Gücü
3 Özhan Alp Şehit Samsun Gençlik ve S.K

RJW Bireysel Klasik Yay Genç Bayan
1 Fatma Buket Aycan Şenok Okçuluk ihtisas Spor Kulübü
2 Y. Ecem Anagöz İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
3 Gülnaz Büşranur Coşkun Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü

CM Bireysel Makaralı Yay Erkek
1 Demir Elmaağaçlı Karşıyaka Belediyespor Kulubü
2 Furkan Oruç Yalova Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü
3 Samet Can Yakalı Demka Okçuluk

CW Bireysel Makaralı Yay Bayan
1 Yeşim Bostan Muğla Gençlik Spor Kulübü
2 Evrim Sağlam Okçular Vakfı Spor Kulübü
3 Ecem Cansu Coşkun Karşıyaka Belediyespor Kulübü

CJM Bireysel Makaralı Yay Genç Erkek
1 Mert Garip Yıldırım Okçuluk İhtisas Spor Kulübü
2 Emircan Haney Yatağan Spor Kulübü
3 Göksel Altıntaş Gelibolu Yarımada Spor Kulübü

CJW Bireysel Makaralı Yay Genç Bayan
1 Gizem Elmaağaçlı Kayseri G Hiz. Ve S Etk. S.K
2 Yasemin Begüm Topkarcı Demka Okçuluk
3 Aleyna Akçınar Nokta Okçuluk

Dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına Spor Şube Müdürü Süleyman Demirtaş verdi. Köksal ÖNER

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com