Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 26 Ağustos 2016

Genç Bayanlar (U19) Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri Başlıyor!

Genç Bayan Voleybol Milli Takımımız, Slovakya’da oynayacağı 1’inci Grup maçları için yarın (27 Ağustos) sahaya çıkacak.
Genç Bayanlar (U19) Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri Başlıyor!

27 Ağustos – 05 Eylül 2016 tarihleri arasında Slovakya (Nitra) ve Macaristan (Györ)’ın ev sahipliği yapacağı Genç Bayanlar (U19) Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri’nde ülkemizi temsil edecek olan Genç Bayan Voleybol Milli Takımımız, Slovakya’da oynayacağı 1’inci Grup maçları için yarın (27 Ağustos) sahaya çıkacak.

1’inci Grup’ta Belçika, Bulgaristan, Fransa, Hırvatistan ve ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak olan millilerimiz, ilk maçında Türkiye saati ile 18.30 ev sahibi Slovakya ile karşılaşacak.

Macaristan’da oynanacak olan 2’inci Grup maçlarında ise Almanya, Belarus, İtalya, Sırbistan ve Rusya mücadele edecek.

Tek maç üzerinden lig usulü oynanacak olan şampiyonada, gruplarını ilk iki sırada bitiren takımlar yarı finale yükselecek. Statüye göre 1’inci grubu ilk sırada bitiren ekip, yarı finalde 2’inci Grubu ikinci sırada bitiren ekiple, 2’inci Grubu ilk sırada bitiren ekip ise diğer yarı final karşılaşmasında 1’inci Grubu ikinci sırada bitiren ekiple eşleşecek.

1’inci Grup’un yarı final karşılaşmaları Slovakya’da, 2’inci Grup’un yarı final karşılaşmaları ise Macaristan’da oynanacak. Şampiyonanın final karşılaşmaları Slovakya’nın Nitra şehrinde oynanacak.

Genç Bayan Milli Takımımızın kafile kadrosu şöyle;

Teknik Ekip

Baş Antrenör: Onur Çarıkçı

Yardımcı Antrenör: Mücahit Çavdar

Yardımcı Antrenör: Berk İnanç

İstatistik: Canberk Tekmen

Kondisyoner: Caner Atasever

Fizyoterapist: Abdullah Sinan Akoğlu

Masöz: Sibel Kahyalıoğlu

Oyuncular

Pasörler

Aslıhan Kılıç Halkbank Spor Kulübü

Buket Gülübay Vakıfbank Spor Kulübü

Orta Oyuncular

Ayçin Akyol Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Yasemin Güveli Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Zehra Güneş Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Smaçörler

Çağla Erdem Eczacıbaşı Spor Kulübü

Ezgi Akyaldız Karşıyaka Spor Kulübü

Saliha Şahin Karayolları Genel Müdürlüğü Spor Kulübü

Selmin Karahan Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Spor Kulübü

Tuğba Şenoğlu Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Tutku Burcu Yüzgenç Halkbank Spor Kulübü

Yasemin Özel Karşıyaka Spor Kulübü

Libero

Melisa Memiş Arma Yaşam Gençlik Spor Kulübü

Millilerimizin Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri maç takvimi şöyle;

27 Ağustos 2016 Cumartesi

18.30 | Slovakya – Türkiye

28 Ağustos 2016 Pazar

16.00 | Türkiye – Belçika

29 Ağustos 2016 Pazartesi

16.00 | Fransa – Türkiye

30 Ağustos 2016 Salı

21.00 | Türkiye – Bulgaristan

31 Ağustos 2016 Çarşamba

18.30 | Hırvatistan – Türkiye

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com