Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 13 Eylül 2016

Filenin Efeleri Destek Bekliyor!

15-25 Eylül 2016 tarihleri arasında oynanacak olan 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası 2'nci Raunt mücadelelerinde grup maçlarının ilk devresi 15 Eylül 2016 Perşembe günü oynanacak olan karşılaşmalarla başlayacak
Filenin Efeleri Destek Bekliyor!

2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası 2’nci Raunt Mücadeleleri Başlıyor

15-25 Eylül 2016 tarihleri arasında oynanacak olan 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası 2’nci Raunt mücadelelerinde grup maçlarının ilk devresi 15 Eylül 2016 Perşembe günü oynanacak olan karşılaşmalarla başlayacak. Şampiyonada E Grubu ilk maçlarına ev sahibi yapacak olan A Erkek Voleybol Milli Takımımız, Manisa-Turgutlu Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda sırasıyla Avusturya, Hollanda ve Belarus’la mücadele edecek. Her takımın birbiriyle 2 kez karşılaşacağı ve lig usulü oynanacak olan 2’nci Raunt mücadelelerinin rövanşları 23-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Hollanda’nın Koog aan de zaan bölgesinde, Topsportcentrum De Koog spor salonunda oynanacak.

Millilerimiz, tüm maçlar sonunda grubunu birinci bitirmeleri halinde, 30’uncusu düzenlenecek olan 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası’na direkt katılma hakkı kazanacak.

Grubu 2’nci Olarak Bitiren Takımlar 3’üncü Raunt Elemesi’ne katılacak

Millilerimiz, Manisa-Tugutlu ve Hollanda’da oynanacak olan E Grubu karşılaşmaları sonrasında oluşacak puan tablosunda ikinci sırada yer almaları halinde, B Grubu’nu ikinci sırada bitiren takımla 01-09 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek 3’üncü Raunt Elemeleri’nde karşılaşacak.

Biri kendi evinde, diğeri deplasmanda olarak iki maç üzerinden oynanacak olan 3’üncü Raunt’da rakibini eleyen 3 ekip daha Polonya vizesi almış olacak.

3’üncü Raunt Eşleşme Şeması Şu Şekilde;

E Grubu 2’ncisi – B Grubu 2’ncisi
A Grubu 2’ncisi – C Grubu 2’ncisi
D Grubu 2’ncisi – F Grubu 2’ncisi

Millilerimizin 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası 2’nci Raunt karşılaşmaları kadrosu şu şekilde;

Teknik Ekip
Baş Antrenör: Emanuele Zanini
Menajer: Sinan Cem Tanık
Yardımcı Antrenör: Ali Yılmaz
Yardımcı Antrenör: Çağlar Dayı
İstatistik Antrenörü: Olcay Kahraman
Kondisyoner: Giovanni Miale
Fizyoterapist: Murat Aydın
Masör: Hamza Güçlü

Oyuncular;

Baturalp Burak Güngör Ziraat Bankası Spor Kulübü
Burutay Subaşı Halkbank Spor Kulübü
Caner Dengin Halkbank Spor Kulübü
Faik Samet Güneş Halkbank Spor Kulübü
Gökhan Gökgöz Arkas Spor Kulübü
Hasan Yeşilbudak Halkbank Spor Kulübü
İbrahim Emet Fenerbahçe Spor Kulübü
Kadir Cin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
Metin Toy Fenerbahçe Spor Kulübü
Mustafa Koç Arkas Spor Kulübü
Mustafa Oğuz Ramazanoğlu Arkas Spor Kulübü
Ulaş Kıyak Ziraat Bankası Spor Kulübü
Vahit Emre Savaş Ziraat Bankası Spor Kulübü
Yiğit Gülmezoğlu Arkas Spor Kulübü

Filenin Efeleri Destek Bekliyor

A Erkek Milli Takımımız, tüm Manisalıları 15-19 Eylül tarihleri arasında oynanacak olan karşılaşmalarda kendilerini tribünde desteklemelerini bekliyor.
Manisa – Turgutlu’da, Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynanacak olan 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Elemeleri, 2’nci Raunt E Grubu karşılaşmalarının maç takvimi şöyle;

15 Eylül 2016 Perşembe
17.00 | Avusturya – Türkiye
20.00 | Belarus – Hollanda

16 Eylül 2016 Cuma
17.00 | Türkiye – Hollanda
20.00 | Avusturya – Belarus

17 Eylül 2016 Cumartesi
17.00 | Türkiye – Belarus
20.00 | Hollanda – Avusturya

Karşılaşmalar NTVSpor’da

A Erkek Voleybol Milli Takımımızın 2017 A Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası 2’nci Raunt E Grubu karşılaşmalarını NTVSpor canlı olarak yayınlayacak.

Samsunsporluyuz.Com

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com