Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 15 Mayıs 2018 374 Görüntüleme

Çarşamba’da Softbol ve 3X3 Heyecanı!

Türkiye Softbol 2. Lig müsabakaların 1. Etap A  Grup müsabakaları ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası nedeniyle Çarşamba ilçesinde 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlendi.
Çarşamba’da Softbol ve 3X3 Heyecanı!

Samsun Spor Haber – Türkiye Softbol 2. Lig müsabakaların 1. Etap A  Grup müsabakaları ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı haftası nedeniyle Çarşamba ilçesinde 3X3 Sokak Basketbolu Turnuvası düzenlendi.

ÇARŞAMBA’ DA 3X3 SOKAK BASKETBOLU ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Çarşamba Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Çarşamba Gençlik  Merkezi tarafından, bu yıl 3.’ sü düzenlenen 3×3 Sokak Basketbolu Turnuvası tamamlandı. Turnuva;12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde,  Çarşamba Ada Mevkii Gençlik Merkezi Açık Basketbol Sahasında, 15 bayan, 17 erkek, toplam 32 takımın katılımıyla, Bayanlar Gelişim (2005 ve altı yaş grubu), Bayanlar, Küçük Erkekler, Yıldız Erkekler, Genç Erkekler olmak üzere 5 branşta gerçekleşti.

Turnuva; ilk gün, grup maçları tek devreli lig usulüyle oynanarak, guruplarında ilk iki sırayı alan takımların ikinci gün yarı final ve final gurubu maçlarıyla sona erdi.

Turnuvaya katılan ve derece elde eden takımlar şöyle;

Gelişim Bayanlar

1- Yeşilkent Kızları

2- Stongstar Cisimcikleri

Bayanlar

1- Potanın Perileri

2- Potanın Perileri

Küçük Erkekler

1- Viaypi Team

2- Team Spady

Yıldız Erkekler

1- İhya Hub

2- Kuzu Thunder

Genç Erkekler

1- Golgi Cisimcikleri

2- Salvodor

Gruplarında 1.’ nci ve 2.’nci olan takımlara madalya ve kupalarını; İlçe Kaymakamı Mustafa Güney, Ragbi Federasyon Başkanı Murat Pazan, Eski Avrupa Şampiyonu Milli Güreşçi Atilla Güzel, Çarşamba Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın ve Çarşamba Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Katoğlu verdi.

 

SOFTBOL 2. LİG 1. ETAP A GRUP MÜSABAKALARI SAMSUN ÇARŞAMBA İLÇESİNDE TAMAMLANDI

Türkiye Softbol 2. Lig müsabakaların 1. Etap A  Grup müsabakaları 13 Mayıs 2018 tarihlerinde Samsun Çarşamba ilçesi şehir Stadyumunda 6 takımın katılımı ile gerçekleştirildi.

1.ETAP A GRUBUNDA YAPILAN MAÇLARIN SONUÇLARI;

1.Maç: Samsun Çarşamba-Turuncu Turkuaz SK (Fatsa) 5-13

2.Maç:Fatsa SK(Çatalpınar)-Atılgan SK(Osmaniye) 4-21

3.Maç:Turuncu Turkuaz SK (Fatsa)- Atılgan SK(Osmaniye) 15-5

4.Maç:Samsun Çarşamba-Fatsa SK(Çatalpınar) 11-4

5.Maç:Atılgan SK(Osmaniye)-Samsun Çarşamba 13-14

6.Maç:Turuncu Turkuaz SK(Fatsa)-Fatsa SK (Çatalpınar) 7-0

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com