Ana Sayfa SPOR HABERLERİ 25 Ağustos 2017

Avrupa Temsilcilerimizin Rakipleri Belli Oldu!

UEFA Avrupa Liginde mücadele eden Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor ile UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcilerimizin rakipleri belli oldu.
Avrupa Temsilcilerimizin Rakipleri Belli Oldu!

UEFA Avrupa Liginde mücadele eden Medipol Başakşehir ve Atiker Konyaspor ile UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan temsilcilerimizin rakipleri belli oldu.

M.BAŞAKŞEHİR VE A.KONYASPOR’UN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

UEFA Avrupa Ligi grup kuraları Fransa’nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum’da çekildi.

Kura çekimi sonunda;

Temscilcilerimizden Medipol Başakşehir, Portekiz’in Braga, Bulgaristan’ın Ludogorets ve Almanya’nın Hoffenheim takımları ile birlikte C Grubu’nda yer aldı.

Diğer temsilcimiz Atiker Konyaspor ise, Avusturya’nın Salzburg, Fransa’nın Marsilya ve Portekiz’in Vitoria Guimaraes takımları ile birlikte I Grubu’nda yer aldı.

UEFA Avrupa Ligi’nin grup aşamasında ilk maçlar 14 Eylül’de, son karşılaşmalar ise 7 Aralık’ta oynanacak.

UEFA Avrupa Ligi grupları şu şekilde oluştu:

A Grubu: Villarreal, Maccabi Tel Aviv, Astana, Slavia Prag.

B Grubu: Dinamo Kiev, Young Boys, Partizan, Skenderbeu.

C Grubu: Braga, Ludogorets, Hoffenheim, Medipol Başakşehir.

D Grubu: Milan, Austria Wien, Rijeka, AEK.

E Grubu: Lyon, Everton, Atalanta, Apollon.

BEŞİKTAŞ’IN RAKİPLERİ BELLİ OLDU

UEFA Şampiyonlar Ligi grup kuraları Fransa’nın Monaco şehrindeki Grimaldi Forum’da çekildi. Kura çekimi sonunda temsilcimiz Beşiktaş, Fransa’nın Monaco, Portekiz’in Porto ve Almanya’nın Leipzig takımları ile birlikte G Grubu’nda yer aldı.

G Grubu fikstürü şöyle:

13 Eylül Çarşamba:

Porto – Beşiktaş

Leipzig – Monaco

26 Eylül Salı:

Beşiktaş – Leipzig

Monaco – Porto

17 Ekim Salı:

Monaco – Beşiktaş

Leipzig – Porto

 

1 Kasım Çarşamba:

Beşiktaş – Monaco

Porto – Leipzig

21 Kasım Salı:

Beşiktaş – Porto

Monaco – Leipzig

6 Aralık Çarşamba:

Leipzig – Beşiktaş

Porto – Monaco

Grup maçları sonunda; ilk iki sırada yer alacak takımlar, son 16’ya, 3. sırada tamamlayanlar ise yoluna UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek. Grup sonuncuları için Avrupa defteri kapanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi Grupları:

A Grubu: Benfica, Manchester United, Basel, CSKA Moskova.

B Grubu: Bayern Münih, Paris Saint-Germain, Anderlecht, Celtic.

C Grubu: Chelsea, Atletico Madrid, Roma, Karabağ.

D Grubu: Juventus, Barcelona, Olympiakos, Sporting Lizbon.

E Grubu: Spartak Moskova, Sevilla, Liverpool, Maribor.

F Grubu: Shakhtar Donetsk, Manchester City, Napoli, Feyenoord.

G Grubu: Monaco, Porto, Beşiktaş, Leipzig.

H Grubu: Real Madrid, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL.

F Grubu: Kopenhag, Lokomotiv Moskova, Sheriff Tiraspol, Fastav Zlin.

G Grubu: Plzen, Steaua Bükreş, Hapoel Be’er Sheva, Lugano.

H Grubu: Arsenal, BATE, Köln, Kızılyıldız.

I Grubu: Salzburg, Marsilya, Vitoria Guimaraes, Atiker Konyaspor.

J Grubu: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zorya Luhansk, Östersund.

K Grubu: Lazio, Nice, Zulte Waregem, Vitesse.

L Grubu: Zenit, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar.

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com