Ana Sayfa SAMSUNSPOR HABERLERİ 16 Ocak 2018

Valilik, Samsunspor’a Destek Verenleri Açıklıyor!

Samsun Valiliği tarafından başlatılan Samsunspor'a Yardım Kampanyasına destek verenler gerek resmi siteden gerekse twitter hesabından açıklanıyor.
Valilik, Samsunspor’a Destek Verenleri Açıklıyor!

Samsunspor Haber – Samsun Valiliği tarafından başlatılan Samsunspor’a Yardım Kampanyasına destek verenler gerek resmi siteden gerekse twitter hesabından açıklanıyor.

İşte açıklananlar:

29 Ocak Pazartesi:

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 20 bin TL ile katkı sağlayan ve sezon boyunca Samsunspor aracının yakıt ihtiyacını karşılayacak İşadamımız Sayın İdris Keleş’e çok teşekkür ederiz.”

26 Ocak Cuma:

“Samsunspor’a destek için 05.01.2018 tarihinde başlattığımız yardım kampanyasının dışında, 25.12.2017 tarihinden günümüze kadar Samsunspor’a doğrudan 700 bin TL katkıda bulunan Samsun Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 100 bin TL katkı sağlayan Vezirköprü Belediye Başkanı Sayın İbrahim Sadık Edis’e çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza önemli katkı sağlayan Çarşamba Ticaret Borsası Başkanı Sayın Kazım Yılmaz’a çok teşekkür ederiz. ”

22 Ocak Pazartesi:

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 150 bin TL ile katkı sağlayan Çarşamba Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Dündar’a çok teşekkür ederiz.”

19 Ocak Cuma:

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 30 bin TL ile katkı sağlayan Albayrak Yapı Malzemeleri ve İnşaat Taahhüt Nakliye Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi’ne çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 10 bin TL ile katkı sağlayan Ayvacık Belediye Başkanı Sayın Mustafa Belur’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 10 bin TL ile katkı sağlayan Asarcık Belediye Başkanı Sayın Şerif Kılağuz’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 35 bin TL ile katkı sağlayan Havza Belediye Başkanı Sayın Av. Murat İkiz’e çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 50 bin TL ile katkı sağlayan Terme Belediye Başkanı Sayın Şenol Kul’a çok teşekkür ederiz. ”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 300 bin TL ile katkı sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Sayın Erdoğan Tok’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 100 bin TL ile katkı sağlayan Bafra Belediye Başkanı Sayın Zihni Şahin’e çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 50 bin TL ile katkı sağlayan Samsun Yurt Savunma San. Tic. A.Ş.’ne çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 25 bin TL ile katkı sağlayan Özyılmaz Fındık Sanayi Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Azmi Yılmaz’a çok teşekkür ederiz. ”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 15 bin TL ile katkı sağlayan Poelsan Plastik Sanayi ve Sayın Recep Asal’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 10 bin TL ile katkı sağlayan Sayın Hüseyin Çevik, Sayın Cihan Kayan, Sayın Hüseyin Karataş, Sayın Ahmet Haluk Irmak’a ve İpek Jüt Sanayi Tic. A.Ş’ne çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza daha önce yaptığı 60 bin TL katkıya ilave olarak,140 bin TL daha yaparak toplamda 200 bin TL yardımda bulunan Atakum Belediye Bşk. Sn. İshak Taşçı’ya çok teşekkür ederiz.” (17 Ocak 2018)

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 100 bin TL katkı sağlayan ve 100 bin TL daha vermeyi vaat eden Tekkeköy Belediye Başkanı Sayın Hasan Togar’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 20 bin TL ile katkı sağlayan Güney Oto Lastik, Kirazlık Akaryakıt, Özel Samsun Açılım Final Okulları, Sampa Otomotiv ve Sayın Alim Çakır’a çok teşekkür ederiz. ”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyaya maddi katkıda bulunarak kampanyamıza 50 bin TL ile katkı sağlayan İşadamımız Sayın Fahrettin Ulusoy’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyaya yoğun ilgi göstererek maddi katkıda bulunan tüm vatandaşlarımıza ve bu kampanyamıza 200 bin TL ile ciddi katkı sağlayan İşadamımız Sn. Cemal Yeşilyurt’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyaya maddi katkıda bulunarak kampanyamıza 100 bin TL ile ciddi katkı sağlayan İşadamımız Sn. Astaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı H. Kaya Aşcı’ya çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 30 bin TL ile katkı sağlayan 19 Mayıs Belediyesi’ne çok teşekkür ederiz.

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 10 bin TL ile katkı sağlayan İşadamımız Sayın Aziz Atik ve Rıfkı Uzun Petrol Ürünleri’ne çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 12 bin TL ile katkı sağlayan Sayın Muzaffer Yılmaz’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 15 bin TL ile katkı sağlayan Baran İnşaat, Hayran Gıda-İnşaat-Madencilik ve Sayın Hüseyin Çevik’e çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 20 bin TL ile katkı sağlayan Güney Oto Lastik, Kirazlık Akaryakıt, Özel Samsun Açılım Final Okulları, Sampa Otomotiv ve Sayın Alim Çakır’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 50 bin TL ile katkı sağlayan Samsunport, YEDAŞ ve Sayın İsmail Sezai Uzun’a çok teşekkür ederiz.”

“Valiliğimiz öncülüğünde Samsunspor’a destek için başlatılan kampanyamıza 60 bin TL ile katkı sağlayan Atakum Belediyesi’ne çok teşekkür ederiz.”

 

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

  • sjs shss :

    22 Ocak 2018-10:31

    taraftarlar ie beraber kaç tl bağışlandı

Tema Tasarım | Osgaka.com