PTT 1.LİGDE 3 HAFTALIK PROGRAM AÇIKLANDI

PTT 1.LİGDE 3 HAFTALIK PROGRAM AÇIKLANDI

Türkiye Futbol Federasyonu TFF) yaptığı açıklama ile PTT 1.Liginin 26,27 ve 28. haftasında oynanacak olan karşılaşmaların programını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 26. haftada oynanacak olan Şanlıurfaspor-Samsunspor karşılaşması 6 Nisan Pazartesi günü saat 19.00′ da Gap Arenada oynanacak.

Samsunspor’ un sahasında  27. haftada oynayacağı Orduspor karşılaşması 12 Nisan Pazar günü saat 16.00′ da Samsun 19 Mayıs Stadyumunda oynanacak.

28. haftada oynanacak olan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor- Samsunspor karşılaşması ise 19 Nisan Pazar günü saat 13.30′ da Kamil Ocak stadında oynanacak.

26.HAFTA PROGRAMI

4 Nisan Cumartesi

14.00 Kayserispor-Giresunspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14.00 Orduspor-Manisaspor (19 Eylül)

16.00 Elazığspor-Bucaspor (Elazığ Atatürk)

18.30 Karşıyaka-Adana Demirspor (İzmir Atatürk)

 

5 Nisan Pazar

13.30 Gaziantep B. B.-Osmanlıspor (Kamil Ocak)

13.30 Boluspor-Albimo Alanyaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Adanaspor-Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Antalyaspor-Altınordu (Akdeniz Üniversitesi)

 

6 Nisan Pazartesi

19.00 Şanlıurfaspor-Samsunspor (Şanlıurfa GAP Arena)

27.HAFTA PROGRAMI 

10 Nisan Cuma

19.00 Bucaspor-Karşıyaka (Yeni Buca)

11 Nisan Cumartesi

14.00 Denizlispor-Antalyaspor (Denizli Atatürk)

14.00 Giresunspor-Adanaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Osmanlıspor-Boluspor (Osmanlı)

 

12 Nisan Pazar

13.30 Altınordu-Elazığspor (İzmir Atatürk)

13.30 Manisaspor-Gaziantep B.B. (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

13 Nisan Pazartesi

19.00 Albimo Alanyaspor-Kayserispor (Alanya Oba)

 

28.HAFTA PROGRAMI

 

17 Nisan Cuma

19.00 Karşıyaka-Altınordu (İzmir Atatürk)

18 Nisan Cumartesi

14.00 Manisaspor-Osmanlıspor (Manisa 19 Mayıs)

14.00 Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)

18.30 Antalyaspor-Giresunspor (Akdeniz Üniversitesi)

 

19 Nisan Pazar

13.30 Şanlıurfaspor-Bucaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

13.30 Gaziantep B.B.-Samsunspor (Kamil Ocak)

15.00 Orduspor-Adana Demirspor (19 Eylül)

18.30 Adanaspor-Albimo Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

20 Nisan Pazartesi

19.00 Kayserispor-Boluspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

HABER MERKEZİ

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com