Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 9 Eylül 2015

ZTK’de Günün Programı

ZTK’de Günün Programı

Ziraat Türkiye Kupası 1. Eleme Turu maçları 9 Eylül’de oynanacak 35 maç ile tamamlanacak.

Karşılaşmaların programı şöyle:

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Misafir Takım
09.09.2015
14:30
OF İLÇE
OFSPOR A.Ş.
YOMRASPOR
09.09.2015
14:30
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD.
BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
09.09.2015
14:30
ARHAVİ İLÇE STADI
ARHAVİ SPOR
ARSİNSPOR
09.09.2015
14:30
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI
24ERZİNCANSPOR
ZARA BELEDİYESPOR
09.09.2015
14:30
KURTALAN İLÇE STADI
KURTALAN SPOR
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
09.09.2015
14:30
KIZILTEPE İLÇE
KIZILTEPE FIRAT SPOR
DİYARBEKİR SPOR A.Ş.
09.09.2015
14:30
16 MAYIS ŞEHİRSTADI
BATMAN PETROL SPOR A.Ş.
CİZRE SPOR
09.09.2015
14:30
7 OCAK STADI
OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ
KİLİS BLD.SPOR
09.09.2015
14:30
KIRIKHAN İLÇE
KIRIKHANSPOR
PAYASSPOR
09.09.2015
14:30
İSKENDERUN 5 TEMMUZ
KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR
ERZİN BELEDİYESPOR
09.09.2015
15:00
KEMAL KAYNAŞ
KARAMAN BELEDİYESPOR
KOZAN BLD.SPOR
09.09.2015
15:00
ETİMESGUT BELEDİYE KEMAL ATATÜRK STADI
ETİMESGUT BLD. SPOR
YOZGATSPOR 1959 FK
09.09.2015
15:00
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU
ÇORUM BELEDİYESPOR
GÖLBAŞISPOR A.Ş.
09.09.2015
15:00
ANKARA OSTİM
ADLİYESPOR
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
09.09.2015
15:00
KASTAMONU GAZİ STADI
KASTAMONUSPOR 1966
BARTINSPOR
09.09.2015
15:00
SİNOP DOKUZOĞLU STADI
SİNOPSPOR
YENİ AMASYA SPOR
09.09.2015
15:30
BEYLERBEYİ 75.YIL
BEYLERBEYİSPOR
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR
09.09.2015
15:30
SANCAKTEPE BELEDİYESİ ŞEHİR STADI
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR
SİLİVRİSPOR
09.09.2015
15:30
MALTEPE HASAN POLAT
MALTEPESPOR
TEKİRDAĞSPOR
09.09.2015
15:30
GAZİOSMANPAŞA
GAZİOSMANPAŞA
ÇATALCA SPOR
09.09.2015
15:30
GÖLCÜK ŞEHİR
GÖLCÜKSPOR
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ
09.09.2015
15:30
DÜZCE 18 TEMMUZ
DÜZCESPOR
SAKARYASPOR A.Ş.
09.09.2015
15:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ
DERİNCE SPOR A.Ş.
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
09.09.2015
15:30
UŞAK 1 EYLÜL
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş
SANDIKLISPOR
09.09.2015
15:30
EVRENSEKİ STADI -MANAVGAT
MANAVGATSPOR
KEMERSPOR 2003
09.09.2015
15:30
DOĞAN SEYFİ ATLI
KIZILCABÖLÜKSPOR
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
09.09.2015
15:30
AYVALIK HÜSNÜ UĞURAL
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR
ÇİNE MADRANSPOR
09.09.2015
15:30
BODRUM İLÇE STADI
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR
BERGAMA BELEDİYESPOR
09.09.2015
15:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
ALTAY
09.09.2015
15:30
TURGUTLU 7 EYLÜL
TURGUTLUSPOR
TİRE 1922 SPOR
09.09.2015
15:30
NİLÜFER STADI
BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.
ALTINOVA BELEDİYESPOR
09.09.2015
15:30
18 MART
DARDANELSPOR A.Ş.
YEŞİL BURSA A.Ş.
09.09.2015
15:30
ORHANGAZİ İLÇE
ORHANGAZİSPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR
09.09.2015
17:00
12 ŞUBAT
KAHRAMANMARAŞ B.Ş.BELEDİYESPOR
NİĞDE BELEDİYESPOR

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com