Ana Sayfa EDİTÖR SEÇİMİ, ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 7 Eylül 2015

TFF Karar Verdi, Maçlar Ertelendi

TFF Karar Verdi, Maçlar Ertelendi

Yüksek Seçim Kurulu tarafından 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacağı duyurulan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi nedeniyle Spor Toto Süper Lig’de 31 Ekim, 1 ve 2 Kasım tarihlerinde müsabaka oynanmayacak. Bu durum sonucunda lig ve kupa planlamasında da bazı değişiklikler yapıldı.

Bunun yanı sıra maç tarihleri belirlenirken Avrupa Kupaları’nda mücadele eden kulüplerimizin müsabaka programları ve mevsim şartları göz önüne alındı. Programda Avrupa Kupası, Ziraat Türkiye Kupası eşleşme durumları ve mücbir sebepler dışında değişiklik yapılmayacak.

Aynı şekilde PTT 1. Ligi müsabaakalrının ertelenip ertelenmediği hakkında açıklma yapılmadı.

İŞTE SPOR TOTO SÜPER LİG KALAN 14 HAFTANIN PROGRAMI:

 

4. HAFTA
12 Eylül 2015 Cumartesi
AKHİSAR BELEDİYESPOR GAZİANTEPSPOR 17:00
BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ BURSA ATATÜRK 17:00
ANTALYASPOR A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 20:15
GALATASARAY A.Ş. MERSİN İDMANYURDU TÜRK TELEKOM ARENA 20:15
13 Eylül 2015 Pazar
BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ATATÜRK OLİMPİYAT 17:00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR YENİ RİZE ŞEHİR 17:00
OSMANLISPOR FK TORKU KONYASPOR OSMANLI STADI 20:15
KASIMPAŞA A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 21:00
14 Eylül 2015 Pazartesi
KAYSERİSPOR TRABZONSPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 21:00

 

Not: Akhisar Belediyespor – Gaziantepspor müsabakasının oynanacağı stat daha sonra ilan edilecektir.

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
15 Eylül 2015 Salı
GALATASARAY A.Ş. ATLETICO MADRİD TÜRK TELEKOM ARENA 21:45
AVRUPA LİGİ GRUP 1. MAÇLAR
17 Eylül 2015 Perşembe
FENERBAHÇE A.Ş. MOLDE FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00
KS SKENDERBEU BEŞİKTAŞ A.Ş. ELBASAN ARENA 22:05

 

 

5. HAFTA
18 Eylül 2015 Cuma
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK AKHİSAR BELEDİYESPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 20:00
MERSİN İDMANYURDU OSMANLISPOR FK MERSİN STADYUMU 20:00
19 Eylül 2015 Cumartesi
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. YENİ RİZE ŞEHİR 17:00
MEDICANA SİVASSPOR TORKU KONYASPOR SİVAS 4 EYLÜL 17:00
ESKİŞEHİRSPOR KASIMPAŞA A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 20:00
TRABZONSPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
20 Eylül 2015 Pazar
GAZİANTEPSPOR KAYSERİSPOR KAMİL OCAK 17:00
FENERBAHÇE A.Ş. BURSASPOR FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00
21 Eylül 2015 Pazartesi
GENÇLERBİRLİĞİ BEŞİKTAŞ A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 20:00
ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. TUR
22 Eylül 2015 Salı
23 Eylül 2015 Çarşamba
KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR
AKHİSAR BLD.SPOR ANTALYASPOR A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR
KASIMPAŞA A.Ş. KAYSERİSPOR MEDICANA SİVASSPOR OSMANLISPOR FK

 

 

6. HAFTA
26 Eylül 2015 Cumartesi
OSMANLISPOR FK TRABZONSPOR A.Ş. OSMANLI STADI 16:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR GENÇLERBİRLİĞİ MANİSA 19 MAYIS 19:00
GALATASARAY A.Ş. GAZİANTEPSPOR TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
27 Eylül 2015 Pazar
TORKU KONYASPOR MERSİN İDMANYURDU BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 14:00
ANTALYASPOR A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 17:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
28 Eylül 2015 Pazartesi
KAYSERİSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 19:00
KASIMPAŞA A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 19:00
BURSASPOR ESKİŞEHİRSPOR BURSA ATATÜRK 20:00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
30 Eylül 2015 Çarşamba
ASTANA GALATASARAY A.Ş. ASTANA ARENA 19:00
AVRUPA LİGİ GRUP 2. MAÇLAR
1 Ekim 2015 Perşembe
BEŞİKTAŞ A.Ş. SPORTING CP ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
CELTIC FC FENERBAHÇE A.Ş. CELTIC PARK 22:05

 

 

7. HAFTA
2 Ekim 2015 Cuma
TRABZONSPOR A.Ş. TORKU KONYASPOR HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00
MEDICANA SİVASSPOR MERSİN İDMANYURDU SİVAS 4 EYLÜL 20:00
3 Ekim 2015 Cumartesi
GAZİANTEPSPOR OSMANLISPOR FK KAMİL OCAK 16:00
GENÇLERBİRLİĞİ KAYSERİSPOR ANKARA 19 MAYIS 19:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK GALATASARAY A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19:00
4 Ekim 2015 Pazar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BURSASPOR YENİ RİZE ŞEHİR 14:00
ESKİŞEHİRSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. ESKİŞEHİR ATATÜRK 17:00
ANTALYASPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 19:00
FENERBAHÇE A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00

 

 

EURO 2016 GRUP ELEME MAÇLARI
10 Ekim 2015 Cumartesi
ÇEK CUMHURİYETİ TÜRKİYE STADION LETNA 21:45
13 Ekim 2015 Salı 
TÜRKİYE İZLANDA   21:45

 

 

8. HAFTA
17 Ekim 2015 Cumartesi
BURSASPOR ANTALYASPOR A.Ş. BURSA ATATÜRK 16:00
TORKU KONYASPOR GAZİANTEPSPOR BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 19:00
GALATASARAY A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ TÜRK TELEKOM ARENA 19:00
18 Ekim 2015 Pazar
KASIMPAŞA A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
KAYSERİSPOR FENERBAHÇE A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 17:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR ESKİŞEHİRSPOR MANİSA 19 MAYIS 19:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
19 Ekim 2015 Pazartesi
MERSİN İDMANYURDU TRABZONSPOR A.Ş. MERSİN STADYUMU 20:00
OSMANLISPOR FK MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK OSMANLI STADI 20:00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
21 Ekim 2015 Çarşamba
GALATASARAY A.Ş. BENFICA TÜRK TELEKOM ARENA 21:45
AVRUPA LİGİ GRUP 3. MAÇLAR
22 Ekim 2015 Perşembe
FC LOKOMOTİV MOSKVA BEŞİKTAŞ A.Ş. STADION LOKOMOTIV 20:00
FENERBAHÇE A.Ş. AFC AJAX FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 22:05

 

 

9. HAFTA
23 Ekim 2015 Cuma
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
ESKİŞEHİRSPOR KAYSERİSPOR ESKİŞEHİR ATATÜRK 20:00
24 Ekim 2015 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. BURSASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 16:00
GENÇLERBİRLİĞİ OSMANLISPOR FK ANKARA 19 MAYIS 16:00
GAZİANTEPSPOR MERSİN İDMANYURDU KAMİL OCAK 19:00
MEDICANA SİVASSPOR TRABZONSPOR A.Ş. SİVAS 4 EYLÜL 19:00
25 Ekim 2015 Pazar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK TORKU KONYASPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 14:00
FENERBAHÇE A.Ş. GALATASARAY A.Ş. FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 19:00
26 Ekim 2015 Pazartesi
ANTALYASPOR A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 20:00

 

 

10. HAFTA
28 Ekim 2015 Çarşamba
BURSASPOR MEDICANA SİVASSPOR BURSA ATATÜRK 19:00
KAYSERİSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 19:00
TRABZONSPOR A.Ş. GAZİANTEPSPOR HÜSEYİN AVNİ AKER 21:45
29 Ekim 2015 Perşembe
MERSİN İDMANYURDU MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK MERSİN STADYUMU 19:00
OSMANLISPOR FK FENERBAHÇE A.Ş. OSMANLI STADI 19:00
GALATASARAY A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR TÜRK TELEKOM ARENA 21:45
30 Ekim 2015 Cuma
TORKU KONYASPOR GENÇLERBİRLİĞİ BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 19:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR ANTALYASPOR A.Ş. MANİSA 19 MAYIS 19:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ATATÜRK OLİMPİYAT 21:45

 

 

31 Ekim Cumartesi – 1 Kasım 2015 Pazar – 2 kasım 2015 Pazartesi
ERKEN SEÇİM NEDENİYLE MAÇ OYNANMAYACAKTIR

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
3  Kasım 2015 Salı
BENFICA GALATASARAY A.Ş. ESTÁDIO DO SPORT LISBOA 21:45
AVRUPA LİGİ GRUP 4. MAÇLAR
5 Kasım 2015 Perşembe
AFC AJAX FENERBAHÇE A.Ş. AMSTERDAM ARENA 20:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. FC LOKOMOTİV MOSKVA ATATÜRK OLİMPİYAT 22:05

 

 

11. HAFTA
6 Kasım 2015 Cuma
ESKİŞEHİRSPOR OSMANLISPOR FK ESKİŞEHİR ATATÜRK 19:00
GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN İDMANYURDU ANKARA 19 MAYIS 20:00
7 Kasım 2015 Cumartesi
ANTALYASPOR A.Ş. KAYSERİSPOR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 14:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK TRABZONSPOR A.Ş. BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16:00
KASIMPAŞA A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 19:00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. GALATASARAY A.Ş. YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
8 Kasım 2015 Pazar
MEDICANA SİVASSPOR GAZİANTEPSPOR SİVAS 4 EYLÜL 14:00
FENERBAHÇE A.Ş. TORKU KONYASPOR FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 17:00
BURSASPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BURSA ATATÜRK 20:15

 

 

 

EURO 2016 PLAY OFF MAÇLARI
12 – 17 Kasım 2015

 

 

12. HAFTA
21 Kasım 2015 Cumartesi
AKHİSAR BELEDİYESPOR BURSASPOR MANİSA 19 MAYIS 13:30
MERSİN İDMANYURDU FENERBAHÇE A.Ş. MERSİN STADYUMU 17:00
KAYSERİSPOR KASIMPAŞA A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 19:00
GALATASARAY A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. TÜRK TELEKOM ARENA 20:15
22 Kasım 2015 Pazar
OSMANLISPOR FK ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. OSMANLI STADI 14:00
TORKU KONYASPOR ESKİŞEHİRSPOR BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 14:00
TRABZONSPOR A.Ş. GENÇLERBİRLİĞİ HÜSEYİN AVNİ AKER 16:30
BEŞİKTAŞ A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
23 Kasım 2015 Pazartesi
GAZİANTEPSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KAMİL OCAK 20:00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
25 Kasım 2015 Çarşamba
ATLETICO MADRID GALATASARAY A.Ş. ESTADIO VICENTE CALDERON 21:45
AVRUPA LİGİ GRUP 5. MAÇLAR
26 Kasım 2015 Perşembe
BEŞİKTAŞ A.Ş. KS SKENDERBEU ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00
MOLDE FK FENERBAHÇE A.Ş. MOLDE STADION 22:05

 

 

13. HAFTA
27 Kasım 2015 Cuma
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TORKU KONYASPOR YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
BURSASPOR KAYSERİSPOR BURSA ATATÜRK 19:00
ANTALYASPOR A.Ş. OSMANLISPOR FK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 19:00
28 Kasım 2015 Cumartesi
MEDICANA SİVASSPOR MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK SİVAS 4 EYLÜL 16:00
ESKİŞEHİRSPOR MERSİN İDMANYURDU ESKİŞEHİR ATATÜRK 19:00
29 Kasım 2015 Pazar
GENÇLERBİRLİĞİ GAZİANTEPSPOR ANKARA 19 MAYIS 14:00
BEŞİKTAŞ A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 17:00
KASIMPAŞA A.Ş. GALATASARAY A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 20:15
30 Kasım 2015 Pazartesi
FENERBAHÇE A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR
1 Aralık 2015 Salı
2 Aralık 2015 Çarşamba
3 Aralık 2015 Perşembe
KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR
BURSASPOR GAZİANTEPSPOR GENÇLERBİRLİĞİ MERSİN İDMANYURDU
TORKU KONYASPOR      
14. HAFTA
4 Aralık 2015 Cuma
GALATASARAY A.Ş. BURSASPOR TÜRK TELEKOM ARENA 20:00
5 Aralık 2015 Cumartesi
OSMANLISPOR FK KASIMPAŞA A.Ş. OSMANLI STADI 13:30
TORKU KONYASPOR ANTALYASPOR A.Ş. BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 16:00
KAYSERİSPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 19:00
6 Aralık 2015 Pazar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK GENÇLERBİRLİĞİ BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 16:00
MERSİN İDMANYURDU ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MERSİN STADYUMU 19:00
GAZİANTEPSPOR FENERBAHÇE A.Ş. KAMİL OCAK 19:00
7 Aralık 2015 Pazartesi
AKHİSAR BELEDİYESPOR MEDICANA SİVASSPOR MANİSA 19 MAYIS 19:00
TRABZONSPOR A.Ş. ESKİŞEHİRSPOR HÜSEYİN AVNİ AKER 20:00

 

 

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
8  Aralık 2015 Salı
GALATASARAY A.Ş. ASTANA TÜRK TELEKOM ARENA 21:45
AVRUPA LİGİ GRUP 6. MAÇLAR
10 Aralık 2015 Perşembe
FENERBAHÇE A.Ş. CELTIC FC FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00
SPORTİNG CP BEŞİKTAŞ A.Ş. JOSE ALVALADE 22:05

 

 

15. HAFTA
11 Aralık 2015 Cuma
BURSASPOR OSMANLISPOR FK BURSA ATATÜRK 19:00
12 Aralık 2015 Cumartesi
KASIMPAŞA A.Ş. TORKU KONYASPOR RECEP TAYYİP ERDOĞAN 13:30
ESKİŞEHİRSPOR GAZİANTEPSPOR ESKİŞEHİR ATATÜRK 16:00
ANTALYASPOR A.Ş. MERSİN İDMANYURDU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 19:00
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. YENİ RİZE ŞEHİR 19:00
13 Aralık 2015 Pazar
KAYSERİSPOR AKHİSAR BELEDİYESPOR BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 13:00
GENÇLERBİRLİĞİ MEDICANA SİVASSPOR ANKARA 19 MAYIS 14:00
FENERBAHÇE A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 19:00
14 Aralık 2015 Pazartesi
BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ATATÜRK OLİMPİYAT 20:00

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 1. MAÇLAR
15  Aralık 2015 Salı
16 Aralık 2015 Çarşamba
17 Aralık 2015 Perşembe
KUPAYA BU TURDAN KATILACAK TAKIMLAR
BEŞİKTAŞ A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. GALATASARAY A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
TRABZONSPOR A.Ş.      

 

16. HAFTA
19 Aralık 2015 Cumartesi
GAZİANTEPSPOR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. KAMİL OCAK 13:30
TORKU KONYASPOR BURSASPOR BÜYÜKŞEHİR TORKU ARENA 16:00
MERSİN İDMANYURDU KASIMPAŞA A.Ş. MERSİN STADYUMU 19:00
TRABZONSPOR A.Ş. ANTALYASPOR A.Ş. HÜSEYİN AVNİ AKER 19:00
20 Aralık 2015 Pazar
MEDICANA SİVASSPOR KAYSERİSPOR SİVAS 4 EYLÜL 13:00
GALATASARAY A.Ş. AKHİSAR BELEDİYESPOR TÜRK TELEKOM ARENA 16:00
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK ESKİŞEHİRSPOR BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM 19:00
GENÇLERBİRLİĞİ FENERBAHÇE A.Ş. ANKARA 19 MAYIS 19:00
21 Aralık 2015 Pazartesi
OSMANLISPOR FK BEŞİKTAŞ A.Ş. OSMANLI STADI 20:00

 

 

 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 2. MAÇLAR
22 Aralık 2015 Salı
23 Aralık 2015 Çarşamba
24 Aralık 2015 Perşembe

 

 

 

17. HAFTA
26 Aralık 2015 Cumartesi
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK YENİ RİZE ŞEHİR 14:00
ANTALYASPOR A.Ş. GAZİANTEPSPOR AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ STADI 16:30
KASIMPAŞA A.Ş. TRABZONSPOR A.Ş. RECEP TAYYİP ERDOĞAN 19:00
27 Aralık 2015 Pazar
BURSASPOR MERSİN İDMANYURDU BURSA ATATÜRK 14:00
KAYSERİSPOR GALATASARAY A.Ş. BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS 16:00
AKHİSAR BELEDİYESPOR OSMANLISPOR FK MANİSA 19 MAYIS 16:30
BEŞİKTAŞ A.Ş. TORKU KONYASPOR ATATÜRK OLİMPİYAT 19:00
28 Aralık 2015 Pazartesi
ESKİŞEHİRSPOR GENÇLERBİRLİĞİ ESKİŞEHİR ATATÜRK 19:00
FENERBAHÇE A.Ş. MEDICANA SİVASSPOR FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU 20:00

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU’NUN PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI SAKLIDIR.

 

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com