Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 9 Kasım 2015

Samsun Amatörü’nde Toplu Sonuçlar!

Samsun Amatörü’nde Toplu Sonuçlar!

Samsun Süper Amatör Ligi 3. hafta karşılaşmaları 6 ve 8 Kasım’da oynanan maçlar ile tamamlandı.
06 Kasım Cuma
Saat    Saha         Karşılaşma
14:30 Atakum       Atakum Bel. 3 – 1 Baruthanespor
08 Kasım Pazar
Saat    Saha               Karşılaşma
13:30 19 Mayıs         19 Mayıs Bel. 4 – 2 Yolspor
13:30 Çarşamba       Çarşambaspor 4 – 0 V.Köprü Bel.
13:30 Derebahçe      İlkadım Yab-Pa 1 – 3 Telekomspor
13:30 Dikbıyık          Tekkeköyspor 3 – 3 1930 Bafraspor
14:00 Suni Çim             Samsun Bel. 0 – 1 Salıpazarı Bel.
08.11.2015 14:00       İlkadım Cedit Ilıca 3 – 3 Atakentspor

Takım Adı O AV P
1 Telekomspor 3 5 9
2 Atakum Bel. 3 2 7
3 Çarşambaspor 3 3 6
4 19 Mayıs Bel. 3 2 6
5 İlkadım Yab-Pa 3 1 6
6 Tekkeköyspor 3 1 4
7 Baruthanespor 3 -1 4
8 Samsun Bel. 3 0 3
9 Cedit Ilıca 3 0 3
10 Yolspor 3 -2 3
11 Salıpazarı Bel. 3 -2 3
12 1930 Bafraspor 3 -1 2
13 Atakentspor 3 -4 1
14 V.Köprü Bel. 3 -5 1

Samsun U-19 Ligi 7 ve 8 Kasım’da oynanan karşılaşmalarla başladı.

07 Kasım Cumartesi
Saat     Saha            Karşılaşma
10:00 Suni Çim     B.E Karşıyaka 2 – 7 Yolspor
12:00 Suni Çim     Kadıköyspor 3 – 0 Samsun Bel.
13:00 Ladik           Ladik Bel. 1 – 2 Alaçamspor
13:30 Çarşamba    Çarşambaspor 0 – 2 İlkadım Yab-Pa
13:30 Havza             Havza Bel. 0 – 1 Telekomspor
13:30 Dikbıyık        Tekkeköyspor 8 – 0 Yeşilırmakspor
14:00 Suni Çim       Yenidoğanspor 3 – 2 1930 Bafraspor
14:00 İlkadım          Aile ve Sos.Pol. 2 – 2 Kızılırmakspor

08 Kasım Pazar
Saat         Saha          Karşılaşma
10:00 Suni Çim   Fenerspor 2 – 3 Irmak Sanayi
12:00 Suni Çim    H.M Esentepe 0 – 6 Pınarspor

Samsun Amatör U 19-A Grubu Samsun Amatör U 19-B Grubu

 
Samsun U-15 Play Off Grup maçları 7 Kasım cumartesi günü oynanan 9. hafta karşılaşmaları ile tamamlandı.  Kadıköyspor ve Yolspor Türkiye şampiyonası’na katılma hakkı kazandı.

07 Kasım 2015 Cumartesi
Saat    Saha        Karşılaşma
15:30 Suni Çim    V.Köprü Bel. 2 – 0 Pınarspor
15:30 Yan Çim     Ayvacık GHSİM 0 – 3 Samsun Bel.
17:00 İlkadım      Karadenizspor 3 – 0 19 Mayıs Bel.
17:00 Suni Çim   Tekkeköyspor 0 – 5 Yolspor
17:00 Canik Suniçim   Kadıköyspor 3 – 0 Bafra GHSİM

Takım Adı O AV P
1 Kadıköyspor 9 37 27
2 Yolspor 9 18 22
3 Samsun Bel. 9 15 21
4 Karadenizspor 9 3 18
5 V.Köprü Bel. 9 3 15
6 Pınarspor 9 -2 11
7 19 Mayıs Bel. 9 -10 9
8 Tekkeköyspor 9 -14 7
9 Bafra GHSİM 9 -27 0
10 Ayvacık GHSİM 9 -28 0

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com