Ana Sayfa EDİTÖR SEÇİMİ, ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 20 Nisan 2015

Samsun amatöründe haftanın sonuçları

Samsun amatöründe haftanın sonuçları

SAMSUN 1. AMATÖR A GRUBU

18.04.2015 Cumartesi
15:30 Çarşamba Yeşilırmak – İstasyon G.B.: 2-1

19.04.2015 Pazar
14:30 Çarşamba Gençlergücü – Çınarlıkspor: 0-2
15:30 Terme Terme Sanayi – Fatih Reşadiye: 2-2
15:30 Dikbıyık Dikbıyık – H.M Esentepe: 4-1
16:30 Çarşamba Beyyenice – Cedit Ilıca: 0-3

Takım Adı O AV P
1 Dikbıyık 11 33 30
2 Cedit Ilıca 12 21 28
3 Aile ve Sos Pol. 11 18 24
4 İstasyon G.B 12 5 19
5 Çınarlık 12 -4 18
6 Terme Sanayi 12 2 17
7 Fatih Reşadiye 12 2 16
8 Yeşilırmak 12 -13 11
9 H.M Esentepe 12 -23 9
10 Beyyenice 12 -15 8
11 Gençlergücü 12 -25 5

SAMSUN 1. AMATÖR B GRUBU

18.04.2015
18:00 İlkadım Baruthane – Alaçamspor: 2-1
19.04.2015
14:30 Canik Suniçim Ladikspor – Canik 55: 6-0
15:30 Polisokulu Polisokulu – Kızılırmak: 4-2
15:30 Yakakent Yakakent Deniz – Zeytinlik: 5-2
16:30 Canik Suniçim Polisgücü – B.E Karşıyaka: 3-0

1 Polisokulu 11 15 26
2 Baruthane 11 13 25
3 Polisgücü 11 17 24
4 Kızılırmak 11 11 20
5 Ladik 11 7 20
6 Yakakent Deniz 11 10 17
7 Alaçam 11 0 11
8 Zeytinlik 11 -12 9
9 B.E.Karşıyaka 11 -11 7
10 Canik 55 11 -49 0

U16 A GRUBU
18.04.2015 Cumartesi
10:00 İlkadım Yolspor – Cedit Ilıca: 8-0
13:00 Canik Suniçim Samsun İd.Yurdu – Canik Bel.: 3-0
14:00 İlkadım Kızılırmakspor – Kadıköyspor: 0-8
19.04.2015 Pazar
10:00 Suni Çim Kadıköyspor – Samsun İd.Yurdu: 1-2
12:00 İlkadım Cedit Ilıca – Kızılırmakspor: 3-0
16:00 İlkadım Atakentspor – Yolspor: 0-3

1 Yolspor 6 23 16
2 Kadıköyspor 5 15 10
3 Atakentspor 5 3 9
4 Samsun İd.Yurdu 5 -3 9
5 Cedit Ilıca 5 -12 6
6 Canik Bel. 5 -7 3
7 Kızılırmakspor 5 -19 0

U16 B GRUBU
18.04.2015 Cumartesi
14:00 Suni Çim Hacınabispor – Pınarspor: 1-1
15:00 Canik Suniçim V.Köprü Bel. – 19 Mayıs Bel.: 1-0
16:00 Suni Çim Karadenizspor – Çarşambaspor: 0-2

19.04.2015 Pazar
12:00 Suni Çim Çarşambaspor – V.Köprü Bel.: 0-2
14:00 Suni Çim Yenidoğanspor – Hacınabispor: 2-2
18:00 Suni Çim Pınarspor – Karadenizspor: 2-0

1 Çarşambaspor 5 8 12
2 V.Köprü Bel. 5 7 12
3 19 Mayıs Bel. 5 4 8
4 Pınarspor 5 -3 7
5 Yenidoğanspor 5 -1 5
6 Karadenizspor 5 -6 3
7 Hacınabispor 6 -9 3

U16 C GRUBU
18.04.1015 Cumartesi
10:00 Suni Çim Samsun Bel. – Aile ve Sos.Pol.: 3-2
12:00 Suni Çim 1930 Bafraspor – B.E Karşıyaka: 3-1
12:00 İlkadım Ladik Bel. – Galatakent: 5-2
19.04.2015
10:00 İlkadım B.E.Karşıyaka – Samsun Bel.: 4-2
19.04.2015
14:00 İlkadım Galatakent – 1930 Bafraspor: 0-6
16:00 Suni Çim Irmak Sanayi – Ladik Bel.: 0-1

1 1930 Bafraspor 5 11 13
2 B.E.Karşıyaka 5 6 10
3 Samsun Bel. 5 2 8
4 Aile ve Sos Pol. 5 7 7
5 Irmak Sanayi 5 2 6
6 Ladik Bel. 6 -5 6
7 Galatakent 5 -23 0

U16 D GRUBU
18.04.2015
16:00 İlkadım Telekomspor – Atakum Bel.: 0-3
17:00 Canik Suniçim Selanikspor – Salıpazarı Bel.: 3-0
18.04.2015 18:00 Suni Çim İlkadım Yab-Pa – Tekkeköyspor: 3-2

1 Atakum Bel. 5 11 13
2 Telekomspor 5 6 12
3 İlkadım Yab-Pa 5 6 10
4 Tekkeköyspor 5 4 6
5 Selanikspor 5 -8 3
6 Salıpazarı Bel. 5 -19 0

HABER MERKEZİ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com