Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 23 Mart 2015

SAMSUN AMATÖRÜN’DE HAFTANIN SONUÇLARI

SAMSUN AMATÖRÜN’DE HAFTANIN SONUÇLARI

BAL 22. HAFTA SAMSUN TAKIMLARININ MAÇ PROGRAMI

22 Mart Pazar
13.30 Fatsa İlçe Stadı: Fatsa Belediyespor-Termespor: 1-1
13.30 Ladik İlçe Stadı: Ladik Beldespor – Çarşambaspor(Ertelendi.)
13.30 Bafra İlçe Stadı: 1930 Bafraspor- Soğuksu Yenicespor: 0-0

BAL-5.GRUP- PUAN DURUMU

BAL-5-grup-puan-durumu-23032015

 

 

SÜPER AMATÖR 21. HAFTA PROGRAMI

 

22.Mart Pazar

13.30 Bafra Stadı: Hacınabi – Atakum Belediyespor: 3-4

13.30 Dikbıyık Stadı: Tekkeköyspor – V.Köprü Belediyespor: 5-0
13.30 Havza Stadı: Havza Belediye – İlkadım Yab-Pa: 4-1
13.30 19 Mayıs Stadı: 19 Mayıs Belediye – Yolspor: 5-2
13.30 Salıpazarı Stadı: Salıpazarı Belediye – Telekomspor:5-3
14.00 İlkadım Stadı: Atakentspor – B.Şehir Belediyespor: 0-5

1 Havza Bel. 21 30 49
2 19 Mayıs Bel. 21 44 48
3 Samsun Bel. 21 35 48
4 Atakum Bel. 21 23 41
5 Yolspor 21 6 33
6 V.Köprü Bel. 21 2 33
7 Tekkeköyspor 21 14 32
8 Telekomspor 21 -2 22
9 İlkadım Yab-Pa 21 -10 22
10 Atakentspor 21 -36 12
11 Hacınabispor 21 -39 11

 

SAMSUN 1. AMATÖR A GRUBU
21 Mart Cumartesi
15:30 Suni Çim H.M Esentepe – Fatih Reşadiye: 1-6
15:30 İlkadım Cedit Ilıca – İstasyon G.B. : 2-0

22 Mart Pazar
13:00 Çarşamba Gençlergücü – Yeşilırmak: 2-1
14:30 Dikbıyık Dikbıyık – Aile ve Sos.Pol. : 6-2
15:00 Çarşamba Beyyenice – Terme Sanayi: 2-4

Takım Adı O AV P
1 Cedit Ilıca 6 16 16
2 Dikbıyık 6 12 15
3 Terme Sanayi 6 7 15
4 İstasyon G.B 7 3 12
5 Fatih Reşadiye 7 5 11
6 Aile ve Sos Pol. 6 1 9
7 Çınarlık 6 -3 8
8 Gençlergücü 7 -12 5
9 Yeşilırmak 6 -5 4
10 H.M Esentepe 6 -13 4
11 Beyyenice 7 -10 1

 

SAMSUN 1. AMATÖR B GRUBU

21 Mart Cumartesi
13:30 Suni Çim Ladik – Yakakent Deniz: 2-1
13:30 İlkadım Baruthane – Polisgücü : 2-3

22 Mart Pazar
14:30 Canik Suniçim Canik 55 – B.E Karşıyaka: 3-7
14:30 Alaçam Alaçam – Kızılırmak: 0-2
15:30 Polisokulu Polisokulu – Zeytinlik: 3-1

Takım Adı O AV P
1 Baruthane 7 11 18
2 Polisokulu 7 8 16
3 Polisgücü 7 10 15
4 Ladik 7 5 14
5 Kızılırmak 7 2 11
6 Zeytinlik 7 -4 9
7 Yakakent Deniz 7 2 8
8 Alaçam 7 0 5
9 B.E.Karşıyaka 7 -4 4
10 Canik 55 7 -29 0

 

SAMSUN U-14
22 Mart Pazar
11:00 Suni Çim Pınarspor – Kadıköyspor: 0-3
12:30 Suni Çim Atakum Belediyespor – Karadenizspor: 3-0
14:30 Suni Çim Samsun GHSİM – Bafra GHSİM: 0-1
16:00 Suni Çim Samsun Belediyespor – İlkadım Yab-Pa: 7-0

Takım Adı O AV P
1 Atakum Bel. 3 11 9
2 Samsun Bel. 4 7 9
3 Kadıköyspor 3 7 7
4 Bafra GHSİM 3 5 7
5 Pınarspor 4 -9 6
6 Çarşambaspor 3 -5 3
7 Samsun GHSİM 4 -2 2
8 Karadenizspor 4 -7 1
9 İlkadım Yab-Pa 4 -12 1

 

HABER MERKEZİ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com