Ana Sayfa EDİTÖR SEÇİMİ, ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 28 Nisan 2015

Samsun Amatöründe haftanın maçları

Samsun Amatöründe haftanın maçları

Samsun 1. Amatörde liderlik mücadelesi nefes nefese sürüyor. A grubunda Dikbıyık 34 puan ile Lierliğini sürdürürken B grubunda liderlik el değiştirdi.

Haftaya lider olarak giren Polisokulu takipçisi Polisgücü’ ne 4-3 mağlup olarak liderliği Polisgücü’ne kaptırdı.

SAMSUN 1. AMATÖR A GRUBU

25.04.2015 Cumartesi
15:30 Çarşamba Yeşilırmak 0 – 5 Aile ve Sos.Pol.

25.04.2015 Pazar
15:00 Çarşamba Beyyenice 0 – 3 İstasyon G.B.
16:00 Dikbıyık Dikbıyık 3 – 0 Çınarlık
17:00 Suni Çim H.M Esentepe 2 – 7 Cedit Ilıca
17:00 Çarşamba Gençlergücü 3 – 0 Fatih Reşadiye

1 Dikbıyık 13 36 34
2 Cedit Ilıca 14 26 32
3 Aile ve Sos Pol. 13 21 27
4 İstasyon G.B 14 11 25
5 Çınarlık 14 -4 21
6 Terme Sanayi 13 4 20
7 Fatih Reşadiye 14 0 19
8 Yeşilırmak 14 -19 11
9 H.M Esentepe 13 -28 9
10 Beyyenice 14 -21 8
11 Gençlergücü 14 -25 8

SAMSUN 1. AMATÖR B GRUBU

26.04.2015 Pazar
11:00 Suni Çim Polisgücü 4 – 3 Polisokulu
13:00 Suni Çim Ladikspor 5 – 2 B.E Karşıyaka
15:00 Suni Çim Baruthane 2 – 0 Zeytinlik
16:00 Alaçam Alaçam 1 – 1 Canik 55
16:00 Yakakent Yakakent Deniz 1 – 2 Kızılırmak

1 Polisgücü 13 20 30
2 Polisokulu 13 20 29
3 Baruthane 13 14 28
4 Ladikspor 13 10 26
5 Kızılırmak 13 10 23
6 Yakakent Deniz 13 10 20
7 Alaçam 13 -6 12
8 Zeytinlikspor 13 -15 9
9 B.E.Karşıyaka 13 -15 7
10 Canik 55 13 -48 4

SAMSUN 2. AMATÖR BÜYÜKLER A GRUBU
25.04.2015
13:00 Suni Çim Fenerspor 1 – 3 Karasamsun
15:00 Suni Çim Pınarspor 3 – 4 Kavak Yaşardoğu

26.04.2015
16:00 Terme Evcispor 0 – 5 Sporland B.Evler

1 Sporland B.Evler 2 8 6
2 Karasamsun 3 2 6
3 Kavak Yaşardoğu 3 0 6
4 Gökçeçakmak 2 -1 3
5 Evcispor 3 -5 3
6 Fenerspor 2 -2 1
7 Pınarspor 3 -2 1

SAMSUN 2. AMATÖR BÜYÜKLER B GRUBU
25.04.2015
17:00 Suni Çim Karadenizspor 4 – 0 Terme Lisesi

26.04.2015
16:30 Yan Çim Selanikspor 6 – 1 Kavak Gençlik

1 Selanikspor 3 6 7
2 Terme Lisesi 3 -2 4
3 Karadenizspor 2 3 3
4 Dededağspor 1 1 3
5 Irmak Sanayi 2 1 3
6 Kavak Gençlik 3 -9 0

2. AMATÖR U-19 A GRUBU
25.04.2015
15:30 Bafra Hacınabi 2 – 3 Alaçam
15:30 Yakakent Yakakent Deniz 0 – 3 19 Mayıs Bel.

1 Alaçamspor 3 12 9
2 19 Mayıs Bel. 2 7 6
3 Hacınabispor 2 2 3
4 Yakakent Deniz 3 -9 0
5 Dededağspor 2 -12 0

2. AMATÖR U-19 B GRUBU
25.04.2015
13:00 İlkadım Atakentspor 3 – 0 Baruthane
15:00 İlkadım Ladikspor 1 – 3 Cedit Ilıca
17:00 İlkadım Polisgücü 0 – 7 Selanikspor

1 Selanikspor 3 14 9
2 Atakentspor 3 5 9
3 Cedit Ilıca 3 1 6
4 Baruthane 3 -2 3
5 Ladikspor 3 -8 0
6 Polisgücü 3 -10 0

2. AMATÖR U-19 C GRUBU
25.04.2015
15:30 Kavak Kavak Gençlik 4 – 2 Galatakent
26.04.2015
15:30 Canik Suniçim Canik Bel. 4 – 2 Karasamsun

1 Canik Bel. 3 8 9
2 V.Köprü Bel. 2 7 6
3 Kavak Gençlik 2 -2 3
4 Karasamsun 2 -6 0
5 Galatakent 3 -6 0

2. AMATÖR U-19 D GRUBU
26.04.2015
14:00 Terme Termespor 8 – 0 Karadenizspor

1 Termespor 1 8 3
2 Salıpazarı Bel. 1 3 3
3 Karadenizspor 2 -5 3
4 Zeytinlik 2 -6 0

HABER MERKEZİ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com