Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 16 Kasım 2015

Samsun Amatör’ünde Haftanın Ardından

Samsun Amatör’ünde Haftanın Ardından

SAMSUN SÜPER AMATÖR 4. HAFTA SONUÇLARI

14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat     Saha          Karşılaşma
16:00 İlkadım      Atakentspor 1 – 3 Atakum Bel.
15 Kasım 2015 Pazar
Saat    Saha            Karşılaşma
13:30 Derebahçe    İlkadım Yab-Pa 0 – 4 19 Mayıs Bel.
13:30 V.Köprü        V.Köprü Bel. 3 – 3 Tekkeköyspor
13:30 Salıpazarı     Salıpazarı Bel. 0 – 1 Cedit Ilıca
13:30 Bafra 1930    Bafraspor 0 – 2 Yolspor
14:00 İlkadım        Baruthanespor 0 – 5 Çarşambaspor
14:00 Suni Çim      Telekomspor 0 – 2 Samsun Bel.

Takım Adı O AV P
1 Atakum Bel. 4 4 10
2 Çarşambaspor 4 8 9
3 19 Mayıs Bel. 4 6 9
4 Telekomspor 4 3 9
5 Samsun Bel. 4 2 6
6 Cedit Ilıca 4 1 6
7 Yolspor 4 0 6
8 İlkadım Yab-Pa 4 -3 6
9 Tekkeköyspor 4 1 5
10 Baruthanespor 4 -6 4
11 Salıpazarı Bel. 4 -3 3
12 1930 Bafraspor 4 -3 2
13 V.Köprü Bel. 4 -5 2
14 Atakentspor 4 -6 1

 

SAMSUN U-19 LİGİ A GRUBU 2. HAFTA SONUÇLARI

13 Kasım 2015 Cuma
Saat     Saha             Karşılaşma
14:00 Suni Çim     Telekomspor 1 – 1 Tekkeköyspor

14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat     Saha            Karşılaşma
10:00 Suni Çim         Samsun Bel. 7 – 1 H.M Esentepespor
12:00 Suni Çim         İlkadım Yab-Pa 7 – 2 Beyyenicespor
14:00 Suni Çim         Pınarspor 1 – 0 Çarşambaspor

15 Kasım Pazar
Saat        Saha             Karşılaşma
13:30 Çarşamba       Yeşilırmakspor 0 – 8 Kadıköyspor

1 Kadıköyspor 2 11 6
2 Pınarspor 2 7 6
3 İlkadım Yab-Pa 2 7 6
4 Tekkeköyspor 2 8 4
5 Telekomspor 2 1 4
6 Samsun Bel. 2 3 3
7 Havza Bel. 1 -1 0
8 Çarşambaspor 2 -3 0
9 Beyyenicespor 1 -5 0
10 H.M Esentepespor 2 -12 0
11 Yeşilırmakspor 2 -16 0

 

SAMSUN U-19 LİGİ B GRUBU 2. HAFTA SONUÇLARI
13 Kasım 2015 Cuma
Saat    Saha        Karşılaşma
13:30 Bafra           1930 Bafraspor 7 – 2 Ladik Bel.

14 Kasım 2015 Cumartesi
Saat    Saha           Karşılaşma
12:00 İlkadım         Yolspor 7 – 1 Yenidoğanspor
13:30 Bafra              Kızılırmakspor 3 – 1 V.Köprü Bel.

15 Kasım Pazar
Saat     Saha            Karşılaşma

11:30 Suni Çim        Irmak Sanayi 1 – 1 Aile ve Sos.Pol.
13:30 Alaçam          Alaçamspor 2 – 4 Fenerspor

Takım Adı O AV P
1 Yolspor 2 11 6
2 Kızılırmakspor 2 2 4
3 Irmak Sanayi 2 1 4
4 1930 Bafraspor 2 4 3
5 Fenerspor 2 1 3
6 Alaçamspor 2 -1 3
7 Yenidoğanspor 2 -5 3
8 Aile ve Sos Pol. 2 0 2
9 V.Köprü Bel. 1 -2 0
10 B.E.Karşıyaka 1 -5 0
11 Ladik Bel. 2 -7 0

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

Kulüp Yapılanmasında 3 Unsur!

Kulüp Yapılanmasında 3 Unsur!

Tema Tasarım | Osgaka.com