Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 4 Eylül 2015

Samsun Amatör U15 ve U17 Maç Programı

Samsun Amatör U15  ve U17 Maç Programı

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİNDE 7.HAFTA PROGRAMI

04 Eylül 2015 Cuma
Saat      Stat             Karşılaşma
10:00 İlkadım     Galatakent – Cedit Ilıca
12:00 İlkadım     Karadenizspor – 1930 Bafraspor
14:00 İlkadım     Atakentspor – Çınarlıkspor
05 Eylül 2015 Cumartesi
Saat     Stat                Karşılaşma

14:30 Yan Çim         B.E.Karşıyaka – Hacınabispor
14:30 Suni Çim         Yenidoğanspor – Ladik Bel.
16:00 Bafra              Kızılırmakspor – Aile ve Sos.Pol.
16:00 Dikbıyık              Tekkeköyspor – Samsun Bel.
16:00 Çarşamba         Çarşambaspor – Telekomspor

16:00 Atakum               Atakum Bel. – Samsun İd.Yur.
16:00 19 Mayıs               19 Mayıs Bel. – Pınarspor
16:00 V.Köprü           V.Köprü Bel. – Havza Bel.
16:30 Suni Çim              Canik Bel. – Yolspor
16:30 Yan Çim           Irmak Sanayi – Dededağspor
18:30 Suni Çim               Fatih Reşadiye – Kadıköyspor

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİNDE 4 ve 6 EYLÜL PROGRAMI

04 Eylül 2015 Cuma
Saat Stat Karşılaşma
15:00 Yan Çim Zeytinlikspor – Atakum Bel.
15:00 Suni Çim Yenidoğanspor – Yolspor
15:30 Havza Havza Bel. – Telekomspor
16:00 İlkadım Karadenizspor – V.Köprü Bel.
16:30 Suni Çim Samsun Bel. – Cedit Ilıca
16:30 Yan Çim Fenerspor – B.E Karşıyaka
16:30 Canik Suniçim İlkadım Yab-Pa – Canik Bel.
17:30 İlkadım Galatakent – Kadıköyspor
18:00 Suni Çim Pınarspor – Irmak Sanayi

06 Eylül 2015 Pazar
Saat              Stat               Karşılaşma

13:30 Bafra            1930 Bafraspor – Kızılırmakspor
14:00 Suni Çim            Samsun Bel. – Aile ve Sos.Pol.
14:30 İlkadım         Karadenizspor – B.E Karşıyaka
15:00 Bafra              Bafra GHSİM – Dededağspor
15:30 Suni Çim           Fenerspor – Samsun İd.Yur.
16:00 İlkadım           Galatakent – Irmak Sanayi
16:00 Canik Suniçim    İlkadım Yab-Pa – Cedit Ilıca
16:00 Dikbıyık Tekkeköyspor – Termespor
16:00 Yan Çim                 Pınarspor – Telekomspor
16:00 Ayvacık            Ayvacık GHSİM – Çarşamba GHSİM
16:30 Bafra                       Hacınabispor – 19 Mayıs Bel.
17:00 Suni Çim                       Yenidoğanspor – Canik Bel.

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İlginizi çekebilir

Atakum İki Kategoride De Lider!

Atakum İki Kategoride De Lider!

Tema Tasarım | Osgaka.com