Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 21 Ağustos 2015

Samsun Amatör Ligi Haberleri

Samsun Amatör Ligi Haberleri

samsun Amatör Liglerinde U-15 müasabakaları 19 Ağustos çarşamba, U-17 müsabakaları ise 20 Ağustos perşembe günü başladı.

SAMSUN AMATÖR LİGLERİ U-17 1. HAFTA SONUÇLARI

20.08.2015 11:00 İlkadım  Aile ve Sos.Pol. 3 – 0 Fatih Reşadiye (Hükmen)
13:00 İlkadım    Galatakent 0 – 6 Dededağspor
13:00 Suni Çim Selanikspor 0 – 3 Karadenizspor
14:30 Bafra Hacınabispor 1 – 3 Irmak Sanayi
15:00 İlkadım Yolspor 3 – 1 V.Köprü Bel.
15:00 Suni Çim Samsun İd.Yur. 0 – 1 Ladik Bel.
15:00 Yan Çim Canik Bel. 0 – 4 Yenidoğanspor
16:00 Havza Havza Bel. 0 – 9 Atakum Bel.
16:30 Bafra 1930 Bafraspor 4 – 2 Kızılırmakspor
17:00 Canik Suniçim İlkadım Yab-Pa 4 – 1 Atakentspor
17:00 Yan Çim Samsun Bel. 3 – 0 Çarşambaspor
17:00 Suni Çim Pınarspor 0 – 5 B.E Karşıyaka
17:00 İlkadım Cedit Ilıca 2 – 2 19 Mayıs Bel.
17:00 Dikbıyık Çınarlıkspor 0 – 3 Tekkeköyspor

 

U-17 A GRUBU

1 Dededağspor 1 6 3
2 B.E.Karşıyaka 1 5 3
3 Irmak Sanayi 1 2 3
4 19 Mayıs Bel. 1 0 1
5 Cedit Ilıca 1 0 1
6 Hacınabispor 1 -2 0
7 Pınarspor 1 -5 0
8 Galatakent 1 -6 0

U-17 B GRUBU

1 Atakum Bel. 1 9 3
2 Yenidoğanspor 1 4 3
3 Yolspor 1 2 3
4 Ladik Bel. 1 1 3
5 Samsun İd.Yur. 1 -1 0
6 V.Köprü Bel. 1 -2 0
7 Canik Bel. 1 -4 0
8 Havza Bel. 1 -9 0

U-17 C GRUBU

1 Karadenizspor 1 3 3
2 Aile ve Sos Pol. 1 3 3
3 1930 Bafraspor 1 2 3
4 Kadıköyspor 0 0 0
5 Kızılırmakspor 1 -2 0
6 Selanikspor 1 -3 0
7 Fatih Reşadiye 1 -3 0

U-17 D GRUBU

1 Tekkeköyspor 1 3 3
2 İlkadım Yab-Pa 1 3 3
3 Samsun Bel. 1 3 3
4 Telekomspor 0 0 0
5 Çınarlıkspor 1 -3 0
6 Atakentspor 1 -3 0
7 Çarşambaspor 1 -3 0

SAMSUN AMATÖR LİGLERİ U-15 1. HAFTA SONUÇLARI

19.08.2015 Çarşamba
15:30 Suni Çim Samsun İd.Yur. 2 – 1 Fenerspor
15:30 İlkadım Aile ve Sos.Pol. 0 – 10 Samsun Bel.
16:00 Bafra Dededağspor 0 – 3 Bafra GHSİM
16:00 Çarşamba Çarşambaspor 0 – 3 Beyyenicespor
16:30 V.Köprü V.Köprü Bel. 3 – 0 Zeytinlikspor
16:30 Terme Termespor 1 – 3 Tekkeköyspor
16:30 19 Mayıs 19 Mayıs Bel. 9 – 1 Hacınabispor
17:00 Suni Çim B.E Karşıyaka 0 – 2 Karadenizspor
17:00 İlkadım Telekomspor 2 – 0 Pınarspor
17:30 Yan Çim Fatih Reşadiye 0 – 3 Havza Bel.
17:30 Canik Suniçim Canik Bel. 2 – 1 Yenidoğanspor
17:30 Çarşamba Çarşamba GHSİM 4 – 1 Ayvacık GHSİM
17:30 Bafra Kızılırmakspor 5 – 2 1930 Bafraspor
18:30 Suni Çim Irmak Sanayi 0 – 0 Galatakent
18:30 İlkadım Cedit Ilıca 0 – 5 İlkadım Yab-Pa

U-15 A GRUBU

1 Havza Bel. 1 3 3
2 Telekomspor 1 2 3
3 Galatakent 1 0 1
4 Irmak Sanayi 1 0 1
5 Kadıköyspor 0 0 0
6 Pınarspor 1 -2 0
7 Fatih Reşadiye 1 -3 0

U-15 B GRUBU

1 19 Mayıs Bel. 1 8 3
2 Kızılırmakspor 1 3 3
3 Bafra GHSİM 1 3 3
4 1930 Bafraspor 1 -3 0
5 Dededağspor 1 -3 0
6 Hacınabispor 1 -8 0

U-15 C GRUBU

1 Samsun Bel. 1 10 3
2 İlkadım Yab-Pa 1 5 3
3 Canik Bel. 1 1 3
4 Yolspor 0 0 0
5 Yenidoğanspor 1 -1 0
6 Cedit Ilıca 1 -5 0
7 Aile ve Sos Pol. 1 -10 0

U-15 D GRUBU

1 Çarşamba GHSİM 1 3 3
2 Beyyenicespor 1 3 3
3 Tekkeköyspor 1 2 3
4 Termespor 1 -2 0
5 Ayvacık GHSİM 1 -3 0
6 Çarşambaspor 1 -3 0

U-15 E GRUBU

1 V.Köprü Bel. 1 3 3
2 Karadenizspor 1 2 3
3 Samsun İd.Yur. 1 1 3
4 Atakum Bel. 0 0 0
5 Fenerspor 1 -1 0
6 B.E.Karşıyaka 1 -2 0
7 Zeytinlikspor 1 -3 0

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com