Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 29 Ağustos 2015

Samsun Amatör Haberleri

Samsun Amatör Haberleri

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİNDE 4.HAFTA SONUÇLARI

28 Ağustos 2015 Cuma

Saat      Saha             Karşılaşma
11:00 Suni Çim         Fatih Reşadiye 0 – 3 Karadenizspor
13:00 Suni Çim         Samsun İd.Yur. 1 – 7 Yolspor
13:30 Yan Çim         Yenidoğanspor 3 – 1 Havza Bel.
14:30 Bafra               Hacınabispor 1 – 5 Cedit Ilıca
14:30 İlkadım            Aile ve Sos.Pol. 0 – 3 1930 Bafraspor
15:00 Suni Çim          Irmak Sanayi 3 – 1 Galatakent
15:30 Yan Çim          B.E.Karşıyaka 4 – 0 19 Mayıs Bel.
16:30 İlkadım           Telekomspor 0 – 2 İlkadım Yab-Pa
16:30 Atakum           Atakum Bel. 3 – 0 V.Köprü Bel.
16:30 Çarşamba      Çarşambaspor 0 – 3 Atakentspor
16:30 Ladik               Ladik Bel. 4 – 2 Canik Bel.
16:30 Bafra             Dededağspor 1 – 3 Pınarspor
17:00 Suni Çim            Kadıköyspor 3 – 0 Selanikspor
17:30 Yan Çim             Samsun Bel. 3 – 0 Çınarlıkspor

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU

1 B.E.Karşıyaka 4 16 12
2 Dededağspor 4 9 9
3 Irmak Sanayi 4 3 9
4 Cedit Ilıca 4 5 7
5 Pınarspor 4 -3 6
6 Galatakent 4 -12 3
7 19 Mayıs Bel. 4 -6 1
8 Hacınabispor 4 -13 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİ B GRUBU PUAN DURUMU

1 Atakum Bel. 4 18 12
2 Yolspor 4 8 9
3 Ladik Bel. 4 4 9
4 Yenidoğanspor 4 2 6
5 Samsun İd.Yur. 4 -3 6
6 V.Köprü Bel. 4 -3 4
7 Canik Bel. 4 -9 1
8 Havza Bel. 4 -17 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİ C GRUBU PUAN DURUMU

1 Kadıköyspor 3 10 9
2 1930 Bafraspor 4 7 9
3 Kızılırmakspor 3 4 6
4 Karadenizspor 3 3 6
5 Aile ve Sos Pol. 3 -6 3
6 Selanikspor(İhraç) 0 0 0
7 Fatih Reşadiye(İhraç) 0 0 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİ D GRUBU PUAN DURUMU

1 İlkadım Yab-Pa 4 9 12
2 Tekkeköyspor 3 6 6
3 Telekomspor 3 5 6
4 Samsun Bel. 3 2 6
5 Atakentspor 3 -4 3
6 Çınarlıkspor(İhraç) 0 0 0
7 Çarşambaspor(İhraç) 0 0 0

 

 

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİNDE 5. HAFTA MAÇLARI

29 Ağustos 2015 Cumartesi

Saat   Saha               Karşılaşma
15:00 Suni Çim          Samsun İd.Yur. – V.Köprü Bel.
15:00 Bafra                 Bafra GHSİM – Hacınabispor
15:30 Yan Çim           Fatih Reşadiye – Irmak Sanayi
16:00 Çarşamba           Beyyenicespor – Tekkeköyspor
16:00 İlkadım            Karadenizspor – Zeytinlikspor
16:30 Suni Çim         Pınarspor – Galatakent
16:30 Bafra               Dededağspor – Kızılırmakspor
16:30 Havza             Havza Bel. – Kadıköyspor
17:00 Ayvacık           Ayvacık GHSİM – Termespor
17:00 Canik             Suniçim İlkadım Yab-Pa – Yenidoğanspor
17:00 Yan Çim         Fenerspor – Atakum Bel.
17:30 İlkadım           Aile ve Sos.Pol. – Canik Bel.
17:30 Çarşamba       Çarşambaspor – Çarşamba GHSİM
18:00 Bafra 1930             Bafraspor – 19 Mayıs Bel.
18:00 Suni Çim               Samsun Bel. – Yolspor

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİ A GRUBU PUAN DURUMU

1 Galatakent 4 6 10
2 Kadıköyspor 3 12 9
3 Pınarspor 3 2 6
4 Telekomspor 4 -4 4
5 Havza Bel. 3 0 3
6 Irmak Sanayi 3 -4 1
7 Fatih Reşadiye (İhraç) 0 0 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİ B GRUBU PUAN DURUMU

1 Bafra GHSİM 4 18 12
2 19 Mayıs Bel. 4 8 9
3 Kızılırmakspor 4 2 6
4 Dededağspor 4 -1 6
5 1930 Bafraspor 4 -8 3
6 Hacınabispor 4 -19 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİ C GRUBU PUAN DURUMU

1 Samsun Bel. 3 21 9
2 Yolspor 3 18 9
3 İlkadım Yab-Pa 3 4 6
4 Canik Bel. 3 0 6
5 Aile ve Sos Pol. 4 -17 3
6 Yenidoğanspor 4 -12 1
7 Cedit Ilıca 4 -14 1

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİ D GRUBU PUAN DURUMU

1 Tekkeköyspor 4 7 12
2 Termespor 4 6 9
3 Beyyenicespor 4 2 6
4 Ayvacık GHSİM 4 0 6
5 Çarşamba GHSİM 4 -3 3
6 Çarşambaspor (İhraç) 0 0 0

SAMSUN AMATÖRÜ U-15 LİGİ E GRUBU PUAN DURUMU

1 Atakum Bel. 3 17 9
2 Samsun İd.Yur. 4 -1 9
3 Karadenizspor 3 2 6
4 V.Köprü Bel. 3 0 6
5 Fenerspor 3 1 3
6 B.E.Karşıyaka 4 -7 3
7 Zeytinlikspor (İhraç) 0 0 0

 

SAMSUN AMATÖRÜ U-17 LİGİNDE 5. HAFTA MAÇLARI

30 Ağustos 2015 Pazar
Saat     Saha                            Karşılaşma
11:00 İlkadım             Atakentspor – Telekomspor
13:00 İlkadım            Galatakent – Hacınabispor
14:30 Bafra             Dededağspor – B.E Karşıyaka
14:30 Suni Çim            Canik Bel. – Samsun İd.Yur.
15:00 İlkadım                   Yolspor – Havza Bel.
16:30 Dikbıyık           Tekkeköyspor – Çarşambaspor
16:30 Bafra              Kızılırmakspor – Fatih Reşadiye
16:30 V.Köprü                 V.Köprü Bel. – Ladik Bel.
16:30 19 Mayıs                19 Mayıs Bel. – Irmak Sanayi
16:30 Canik Suniçim         İlkadım Yab-Pa – Samsun Bel.
16:30 Suni Çim                   Selanikspor – Aile ve Sos.Pol.
17:00 İlkadım Cedit                      Ilıca – Pınarspor
18:30 Suni Çim                      Yenidoğanspor – Atakum Bel.
19:00 İlkadım                     Karadenizspor – Kadıköyspor

 

SAMSUNSPORLUYUZ.COM

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com