Ana Sayfa ÖNE ÇIKAN HABERLER, SPOR HABERLERİ 26 Ağustos 2015

Anakent’in Maç Programı Belli Oldu

Anakent’in Maç Programı Belli Oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakent Takımı ilk maçını deplasmanda İstanbulspor Beylikdüzü  ile 30 Eylül  günü saat 16.00’da Beylikdüzü  Spor salonunda  oynayacak.

1.Devre1.Hafta Programı

Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
29.10.2015 16:00 3EA305 B BURSA Gemlik Spor Salonu GÜCÜM SPOR KEPEZ BELEDİYE 0
30.10.2015 14:30 3EA306 B İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü ORMAN GENÇLİK 0
30.10.2015 16:00 3EA315 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu TRAKYA ÜNİ. MERİÇ ZİRVE ÜNİVERSİTESİ 0
30.10.2015 19:00 3EA307 B İSTANBUL Yeşilyurt Spor Salonu YEŞİLYURT ORMAN SPOR 0
31.10.2015 16:00 3EA308 A İSTANBUL Beylikdüzü Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ BŞB. ANAKENT 0
31.10.2015 16:00 3EA309 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) MALİYE MİLLİ PİYANGO FMV IŞIKSPOR 0
31.10.2015 16:00 3EA312 A AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE TOFAŞ GELİŞİM 0
31.10.2015 16:00 3EA313 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR YALOVA BELEDİYE 0
31.10.2015 17:00 3EA314 A TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYE T.E.D 0
31.10.2015 17:00 3EA304 A BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLUSPOR SELÇUKLU BELEDİYESİ 0
31.10.2015 17:00 3EA310 B DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE İZMİR BŞB. 0
31.10.2015 18:00 3EA311 B BURSA Nilüfer Belediyesi Spor Salonu BURSASPOR MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 0
1.Devre2.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
06.11.2015 15:00 3EA319 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ YEŞİLYURT 0
06.11.2015 16:00 3EA316 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ ÇORLU BELEDİYE 0
06.11.2015 18:00 3EA317 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK BURSASPOR 0
07.11.2015 14:00 3EA318 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. İ.T.Ü 0
07.11.2015 16:00 3EA320 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT 68 AKSARAY BELEDİYE 0
07.11.2015 17:00 3EA321 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR BOSTANLISPOR 0
07.11.2015 17:00 3EA322 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
07.11.2015 17:00 3EA323 B MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR GÜCÜM SPOR 0
07.11.2015 17:00 3EA324 A İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
07.11.2015 18:00 3EA325 B ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE DÜZCE BELEDİYE 0
08.11.2015 14:00 3EA326 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM MALİYE MİLLİ PİYANGO 0
08.11.2015 16:00 3EA327 A YALOVA 90. YIL S.S. YALOVA BELEDİYE BOLUSPOR 0
1.Devre3.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
13.11.2015 13:00 3EA328 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR TOFAŞ GELİŞİM 0
13.11.2015 19:00 3EA329 B İSTANBUL Yeşilyurt Spor Salonu YEŞİLYURT MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 0
14.11.2015 16:00 3EA330 B BURSA Gemlik Spor Salonu GÜCÜM SPOR ZİRVE ÜNİVERSİTESİ 0
14.11.2015 16:00 3EA332 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) MALİYE MİLLİ PİYANGO BŞB. ANAKENT 0
14.11.2015 16:00 3EA339 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu TRAKYA ÜNİ. MERİÇ ORMAN GENÇLİK 0
14.11.2015 17:00 3EA333 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE İ.T.Ü 0
14.11.2015 18:00 3EA334 B BURSA Nilüfer Belediyesi Spor Salonu BURSASPOR İZMİR BŞB. 0
14.11.2015 18:00 3EA335 B ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE ORMAN SPOR 0
15.11.2015 16:00 3EA336 A AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE T.E.D 0
15.11.2015 16:00 3EA337 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR BOLUSPOR 0
15.11.2015 16:00 3EA331 A İSTANBUL Beylikdüzü Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ SELÇUKLU BELEDİYESİ 0
15.11.2015 17:00 3EA338 A TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYE YALOVA BELEDİYE 0
1.Devre4.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
20.11.2015 14:30 3EA340 B İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü BURSASPOR 0
20.11.2015 15:00 3EA344 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ KEPEZ BELEDİYE 0
20.11.2015 16:00 3EA341 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ 68 AKSARAY BELEDİYE 0
20.11.2015 18:00 3EA342 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK YEŞİLYURT 0
21.11.2015 14:00 3EA343 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
21.11.2015 16:00 3EA345 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT FMV IŞIKSPOR 0
21.11.2015 17:00 3EA346 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. GÜCÜM SPOR 0
21.11.2015 17:00 3EA347 B MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR DÜZCE BELEDİYE 0
21.11.2015 17:00 3EA348 A İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D MALİYE MİLLİ PİYANGO 0
21.11.2015 17:00 3EA351 A BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLUSPOR ÇORLU BELEDİYE 0
22.11.2015 14:00 3EA349 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM BOSTANLISPOR 0
22.11.2015 16:00 3EA350 A YALOVA 90. YIL S.S. YALOVA BELEDİYE İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
1.Devre5.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
27.11.2015 19:00 3EA352 B İSTANBUL Yeşilyurt Spor Salonu YEŞİLYURT İZMİR BŞB. 0
28.11.2015 16:00 3EA353 B BURSA Gemlik Spor Salonu GÜCÜM SPOR ORMAN GENÇLİK 0
28.11.2015 16:00 3EA355 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) MALİYE MİLLİ PİYANGO SELÇUKLU BELEDİYESİ 0
28.11.2015 16:00 3EA363 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu TRAKYA ÜNİ. MERİÇ İ.T.Ü 0
28.11.2015 17:00 3EA356 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE BURSASPOR 0
28.11.2015 17:00 3EA357 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR T.E.D 0
28.11.2015 17:00 3EA358 B MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR ZİRVE ÜNİVERSİTESİ 0
28.11.2015 18:00 3EA359 B ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 0
29.11.2015 14:00 3EA360 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM BŞB. ANAKENT 0
29.11.2015 16:00 3EA361 A AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE YALOVA BELEDİYE 0
29.11.2015 16:00 3EA362 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR ÇORLU BELEDİYE 0
29.11.2015 16:00 3EA354 A İSTANBUL Beylikdüzü Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ BOLUSPOR 0
1.Devre6.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
04.12.2015 14:30 3EA364 B İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü YEŞİLYURT 0
04.12.2015 15:00 3EA368 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BELEDİYE 0
04.12.2015 16:00 3EA365 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ FMV IŞIKSPOR 0
04.12.2015 18:00 3EA366 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK KEPEZ BELEDİYE 0
05.12.2015 14:00 3EA367 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. GÜCÜM SPOR 0
05.12.2015 16:00 3EA369 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT BOSTANLISPOR 0
05.12.2015 17:00 3EA370 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. ORMAN SPOR 0
05.12.2015 17:00 3EA371 A İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D TOFAŞ GELİŞİM 0
05.12.2015 17:00 3EA374 A BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLUSPOR 68 AKSARAY BELEDİYE 0
06.12.2015 16:00 3EA373 A YALOVA 90. YIL S.S. YALOVA BELEDİYE MALİYE MİLLİ PİYANGO 0
06.12.2015 17:00 3EA375 A TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYE İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
06.12.2015 18:00 3EA372 B BURSA Nilüfer Belediyesi Spor Salonu BURSASPOR TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
1.Devre7.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
11.12.2015 13:00 3EA376 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR YALOVA BELEDİYE 0
11.12.2015 15:00 3EA378 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 0
11.12.2015 19:00 3EA377 B İSTANBUL Yeşilyurt Spor Salonu YEŞİLYURT BURSASPOR 0
12.12.2015 16:00 3EA379 B BURSA Gemlik Spor Salonu GÜCÜM SPOR İ.T.Ü 0
12.12.2015 16:00 3EA380 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) MALİYE MİLLİ PİYANGO BOLUSPOR 0
12.12.2015 16:00 3EA381 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT T.E.D 0
12.12.2015 17:00 3EA382 A DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
12.12.2015 17:00 3EA383 B MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR ORMAN GENÇLİK 0
12.12.2015 18:00 3EA384 B ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE İZMİR BŞB. 0
13.12.2015 14:00 3EA385 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM SELÇUKLU BELEDİYESİ 0
13.12.2015 16:00 3EA386 A AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE ÇORLU BELEDİYE 0
13.12.2015 16:00 3EA387 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
1.Devre8.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
18.12.2015 14:30 3EA388 B İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü KEPEZ BELEDİYE 0
18.12.2015 16:00 3EA389 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ BŞB. ANAKENT 0
18.12.2015 18:00 3EA390 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK ZİRVE ÜNİVERSİTESİ 0
19.12.2015 14:00 3EA391 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. ORMAN SPOR 0
19.12.2015 16:00 3EA399 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu TRAKYA ÜNİ. MERİÇ YEŞİLYURT 0
19.12.2015 17:00 3EA393 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. DÜZCE BELEDİYE 0
19.12.2015 17:00 3EA394 A İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D BOSTANLISPOR 0
19.12.2015 17:00 3EA397 A BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLUSPOR FMV IŞIKSPOR 0
20.12.2015 16:00 3EA396 A YALOVA 90. YIL S.S. YALOVA BELEDİYE TOFAŞ GELİŞİM 0
20.12.2015 16:00 3EA392 A İSTANBUL Beylikdüzü Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 68 AKSARAY BELEDİYE 0
20.12.2015 17:00 3EA398 A TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYE MALİYE MİLLİ PİYANGO 0
20.12.2015 18:00 3EA395 B BURSA Nilüfer Belediyesi Spor Salonu BURSASPOR GÜCÜM SPOR 0
1.Devre9.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
25.12.2015 13:00 3EA400 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR ÇORLU BELEDİYE 0
25.12.2015 15:00 3EA401 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ İZMİR BŞB. 0
26.12.2015 16:00 3EA402 B BURSA Gemlik Spor Salonu GÜCÜM SPOR TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
26.12.2015 16:00 3EA403 A ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) MALİYE MİLLİ PİYANGO İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
26.12.2015 16:00 3EA404 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT YALOVA BELEDİYE 0
26.12.2015 17:00 3EA405 B DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE YEŞİLYURT 0
26.12.2015 17:00 3EA406 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. ORMAN GENÇLİK 0
26.12.2015 17:00 3EA407 A MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR İ.T.Ü 0
26.12.2015 17:00 3EA408 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D SELÇUKLU BELEDİYESİ 0
26.12.2015 18:00 3EA409 A ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE BURSASPOR 0
27.12.2015 14:00 3EA410 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM BOLUSPOR 0
27.12.2015 16:00 3EA411 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR 68 AKSARAY BELEDİYE 0
1.Devre10.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
02.01.2016 16:00 3EA421 B EDİRNE Mimar Sinan Spor Salonu TRAKYA ÜNİ. MERİÇ KEPEZ BELEDİYE 0
02.01.2016 17:00 3EA420 A BOLU 17 Temmuz Spor Salonu BOLUSPOR BŞB. ANAKENT 0
03.01.2016 14:00 3EA412 B İZMİR Celal Atik Spor Salonu İZMİR BŞB. MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. 0
03.01.2016 15:30 3EA413 B İSTANBUL İtü Ayazağa Spor Salonu İ.T.Ü ZİRVE ÜNİVERSİTESİ 0
03.01.2016 15:30 3EA414 B İSTANBUL Yeşilyurt Spor Salonu YEŞİLYURT GÜCÜM SPOR 0
03.01.2016 16:00 3EA415 A AKSARAY ATATÜRK 68 AKSARAY BELEDİYE MALİYE MİLLİ PİYANGO 0
03.01.2016 16:00 3EA416 A TEKİRDAĞ Çorlu Belediyesi Spor Salonu ÇORLU BELEDİYE TOFAŞ GELİŞİM 0
03.01.2016 16:00 3EA417 A İSTANBUL Beylikdüzü Spor Salonu İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ FMV IŞIKSPOR 0
03.01.2016 16:00 3EA418 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ BOSTANLISPOR 0
03.01.2016 16:00 3EA419 A YALOVA 90. YIL S.S. YALOVA BELEDİYE T.E.D 0
03.01.2016 18:00 3EA422 B BURSA Nilüfer Belediyesi Spor Salonu BURSASPOR ORMAN SPOR 0
03.01.2016 18:00 3EA423 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK DÜZCE BELEDİYE 0
1.Devre11.Hafta Programı
Tarih|Saat Maç No Grup Şehir Salon A Takım Skor B Takım Uzatma
08.01.2016 13:00 3EA424 A İSTANBUL Fmv Işık Okulları Ayazağa Kampüsü Spor Salonu FMV IŞIKSPOR 68 AKSARAY BELEDİYE 0
08.01.2016 15:00 3EA427 B GAZİANTEP Zirve Üniversitesi Spor Salonu ZİRVE ÜNİVERSİTESİ BURSASPOR 0
08.01.2016 16:00 3EA425 A KONYA Selçuklu Belediyesi Spor Salonu SELÇUKLU BELEDİYESİ YALOVA BELEDİYE 0
08.01.2016 18:00 3EA426 B ANKARA Ankara Spor Salonu (Küçük) ORMAN GENÇLİK İZMİR BŞB. 0
09.01.2016 16:00 3EA428 A SAMSUN Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu BŞB. ANAKENT ÇORLU BELEDİYE 0
09.01.2016 17:00 3EA429 B DÜZCE 18 Temmuz Spor Salonu DÜZCE BELEDİYE GÜCÜM SPOR 0
09.01.2016 17:00 3EA430 B MERSİN Servet Tazegül Spor Salonu MERSİN BÜYÜKŞEHİR BLD. İ.T.Ü 0
09.01.2016 17:00 3EA431 A MUĞLA ATATÜRK ORMAN SPOR TRAKYA ÜNİ. MERİÇ 0
09.01.2016 17:00 3EA432 B İSTANBUL Bayrampaşa Spor Salonu T.E.D BOLUSPOR 0
09.01.2016 18:00 3EA433 A ANTALYA Turgut Özal Spor Salonu KEPEZ BELEDİYE YEŞİLYURT 0
10.01.2016 14:00 3EA434 A BURSA ATATÜRK TOFAŞ GELİŞİM İSTANBULSPOR BEYLİKDÜZÜ 0
10.01.2016 16:00 3EA435 B İZMİR Zühtü Işıl Spor Salonu BOSTANLISPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 0

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

Tema Tasarım | Osgaka.com